Reklaam sulgub sekundi pärast

ANU SAAGIM KUULSUSE varjupoolest: “Garaaz oli täis veriseid käejälgi!”

Kuigi tihtipeale arvatakse, et kuulus on hea ja tore olla, siis paratamatult käib tuntusega kaasas ka varjupool, millest nii väga ei räägita. Õhtulehe veebi loovjuht Anu Saagim sattus kuus aastat tagasi ahistamise ohvriks ning palkas selle tõttu mõneks ajaks lausa turvamehe, vahendab Iltalehti.

Kuus aastat tagasi sügisel saabus Anu koju, kui heitis pilgu oma autole, mis seisis kinnises sisehoovis. Kõik autorehvid olid noaga katki tehtud ning garaaziuks oli täis veriseid käejälgi. Kui politsei kohale saabus, kahtlustasid nad esiti, et Saagim on kõnealuse teoga ise hakkama saanud, et kindlustuselt raha saada. 

"Mu auto polnud isegi kindlustatud, sest see oli nii vana. Ka suverehvid olid juba nii kulunud, et olin neid ära viskamas. Kogusin värskest verest näidu kilekoti sisse ja viisin selle politseile, kuid nad ei uurinudki seda, sest dna testi tegemine oleks liiga kalliks maksma läinud," rääkis Saagim. 

Tegijat ei saadud kunagi kinni ning Anu palkas endale mõneks ajaks turvamehe. 

"Kui märkasin neid veriseid jälgi seinal, muutusin natukene närviliseks. Keegi on pidanud mind tõeliselt vihkama," selgitas bravuuritar.