Reklaam sulgub sekundi pärast

MARILYN KERRO TERVISEMUREDEST: ravida tuleb ikka arsti juures

Eestlased pöörduvad tihtilugu terviseprobleemide korral tervendajate ja ravitsejate poole, kuid see pole mõistlik. Seda kinnitab ka Marilyn Kerro, kelle sõnul saab tema kristallide abil leida ehk probleemi põhjuse, kuid ravimiseks tuleb minna ennekõike oma ala professionaali ehk arsti jutule, vahendavad Uudised.ee.

"Absoluutselt tuleb uskuda arste, kui on terviseprobleem," sõnas Kerro, mispeale reporter uuris, mis on põhjuseks, miks tervendajate juurde joostakse. 

"Arstid teevad väga tänuväärset tööd, aga kindlasti on nad hõivatud väga paljude patsientidega ja võib-olla sealt ei tule südamesoojust, mida patsiendid otsivad. Sulle antakse diagnoos, sa pead sellega tegelema, aga inimene tahab arusaamist, õlale patsutamist. Ma arvan, et arstidel ei jää selle jaoks aega ja nad ei saagi isiklikult võtta, muidu nad võtavad selle negatiivsuse endale. 

Kindlasti on tervendajaid, kes aitavad. Mina ei tervenda, mina alati suunan arsti juurde või toon välja põhjuse, miks tekib antud haigus. Mina olen ikkagi selle poolt, et kui on suuri probleeme, tuleb minna arsti juurde. Kivid leevendavad ja aitavad leida sul põhjuse, aga ravida tuleb ikkagi arsti juures," rääkis Kerro.