Reklaam sulgub sekundi pärast

MILLISED TUNDED VALDASID Saara Kadakut pärast näosaate võitu?

Eile õhtul toimus Saku Suurhallis näosaate suurejooneline kuldse hooaja finaal, kus selgitati välja parimatest parim. Võidu ja 10 000 eurose tšeki heategeevuslikule organisatsioonile võitis Saara Kadak, kelle etteastet ABBA liikme Agnetha Fältskogina pidasid televaatajad paremaks nii Nele-Liis Vaiksoo, Lauri Liivi kui Ott Leplandi omast. Uudised.ee uurisid Saaralt, millised on vahetud emotsioonid pärast finaalsaate võitu?

Saara avaldas, et ta ei suuda oma võite kuidagi uskuda ja heitis intervjuus nalja, et hääled uuesti üle loetaks. "Ma tõesti väga tänan, kes minu poolt hääletasid. Mul on nii hea meel. Siin oli kõike - siin oli naeru, nuttu ja vapustavaid emotsioone. Ühesõnaga see oli väga lahe show. Ja nalja oli nabani."

Kes oli aga naise meelest silmapaistvaim osaleja? "Kahtlemata Ott Lepland. Lisaks sellele, et ta on suurepärane laulja, on ta ka väga hea näitleja ja parodist. Ja Nele-Liis ja Lauri ja Sepo ja... üldse kõik," sõnas ta. 

"Täna me tähistame väga-väga suurelt ja homme ma puhkan. Ma ei võta ühtegi kõne vastu. Ja siis vaatame - natukene tööd ja puhkust," rääkis Saara oma lähituleviku plaanidest lähemalt.