Reklaam sulgub sekundi pärast

TV3 telesügises on seiklust, romantikat, müstikat ja suuri üllatusi!

Buduaar

TV3

Täna saab alguse TV3 sügishooaeg, mis pakub palju võimalusi end mõnusalt teleri ette sättida, sest täiesti värsket ja põnevat vaatamist jagub rohkesti. 

Saadetele-sarjadele lisaks on nautimiseks küps kvaliteetne filmiprogramm ning vanade tuttavate kõrval näeb ekraanil säramas ka mitmeid uusi eetristaare.

Telesügise suurimaks saateks on heategevusest kantud „Tantsud tähtedega“, mille TV3 uute saatejuhtide, kohtunike ja osalejapaaridega otse-eetrisse toob. Tantsusaatest inspireerituna kõlab TV3 sügishooaja tunnuslause: „Vaata ja tantsi!“.

Sügise üheks oodatuimaks sarjaks saab maailmakuulsal formaadil „The Bachelorette“ põhinev „Vallaline kaunitar“, mis on juba mitmekümnes riigis televaatajate südameid vallutanud. Esmakordselt Eestis asub otse telekaamerate ees elu armastuse otsinguile särav, nutikas, kaunis, ettevõtlik ja loomulikult veel vallaline Brigitte Susanne Hunt, kelle sarm ei jäta külmaks ühtki televaatajat, peigmehekandidaatidest rääkimata. Sarja võttekohaks on Vihula mõis, mille põnevasse ajalukku jätab „Vallaline kaunitar“ kindlasti ühe imeliselt romantilise jälje.

Ka armastatud esoteerikasaatel „Eesti selgeltnägijate tuleproov“ on tulemas uus ja intrigeeriv hooaeg, kus kodu- ja välismaised kuulsad selgeltnägijad otsivad mantlipärijaid. „Eesmärgiks on ülesannete lahendamise kaudu kindlaks teha, kes noortest ja andekatest selgeltnägijatest, maagidest ja nõidadest on võimelised vanade tegijate kõrval samavõrd väärikalt seisma," räägib saatejuht Eve Kallaste. „Eestimaal toimunud müstiliste lugude lahti harutamisel ja inimeste probleemide lahendamisel näitavad parima selgeltnägija tiitlile pürgijad üllatavaid tulemusi, mis hämmastavad isegi saatemeeskonda,“ lisas Kallaste. Lugusid lahendatakse igas Eestimaa nurgas ja sarja jooksul kerkivad esile täiesti uue põlvkonna tegijad, kelle hulgast saab hooaja viimases saates just televaataja uue Eesti parima selgeltnägija valida.

Seiklust ja lusti toob kodudesse värske reisisari „Kethi emmega Balkanil“, mille kangelannad Kethi ja Meeli Uibomägi asuvad Balkanimaid avastama. Kui rahvas elas emme-tütre südikale paarile kaasa juba eelneva Gruusia-tuuri ajal, siis uus saatesari viib naised Albaaniasse ja Montenegrosse. Seekord on reisijuhiks ja autorooli keerajaks Kethi, kes avab endas külgi, mis on vaatajatele kindlasti üllatuseks. „Balkani poolsaar võtab meid avasüli vastu,“ rõõmustab Kethi, lisades, et reis tuleb tõeliselt põnev ja lustlik. „Läbi sõidetud saavad ohtlikult kitsad mägiteed, uuritud tuhandete aastate vanuseid lossid, lüpstud kohalikud eeslid ning vaimustusega tõtatud ühest UNESCO maailmapärandi pärlist teiseni,“ kirjeldab ta, kinnitades, et sari tuleb varasemast hooajast veelgi hoogsam ja sündmusterohkem.

Täiesti eriliseks ja enneolematuks kujuneb aga TV3 „Seitsmeste uudiste“ ankru Marek Lindmaa dokumentaalsari tema enda katsumusest Kanadas toimunud jõemaratonil Yukon River Quest.Koos Eesti Aerutamisföderatsiooni presidendi Martin Ilumetsaga osales telemees maailma kõige keerulisemal 715-kilomeetrise distantsiga aerutamisvõistlusel. Yukoni raja läbimiseks on aega maksimaalselt kümme päeva ning kõrvalise abi kasutamine on keelatud. See tähendab, et tuleb ise hakkama saada ja sõna otseses mõttes ürgses looduses ellu jääda. Adrenaliinirohke ja eluohtliku võistlusest saab osa kogu selle ehedas valus ja ilus.

Armastatud krimikomöödia „Kättemaksukontor“ alustab sel sügisel 28. hooaega, mis kujuneb õige pööraseks, naljakaks ja põnevaks. Uued lood on täis nääklemist ja leppimist, leegitsevat armastust ja armukesi, tohutult paju saladusi ja segadusse ajavaid juhtumeid. Detektiivid Freya, Marion ja Lumi-Lee satuvad seiklustesse, kus neil tuleb paljastada tulnukaid, spioone, kunstiinimesi, sportlasi, sotsiopaate ja teisigi värvikaid kurikaelu. Kaugeim punkt, kuhu kangelannade trio seekord satub, on Eesti üks maalilisimaid linnakesi Tõrva.  „Kättemaksukontor“ on rahvast rõõmustanud juba kolmteist aastat ning sügishooaja lõpuks jõutakse 328. osani.

Täiesti uue saatesarjaga „Päästa mind“ tuleb sügishooajal inimestele appi Marii Karell. Tegemist on praktilise meelelahutussaatega, kus jagatakse nippe, et hädaolukorras toime tulla.„Just läbi samastumise jõuab inimestele kohale, kui keerulised olukorrad võivad neid reaalselt ees oodata juba pikema elektrikatkestuse korral. Näitame nippe, kuidas eriolukorras hakkama saada ja kuidas selleks valmistuda,“ selgitab Karell. „Päästa mind“ on abiks kõigile, kes pärast alanud sõda on mõelnud, kuhu peaks varjuma, mida peaks varuma ning kuidas hädaolukorras käituda. Igas saates „satub hätta” uus perekond või seltskond inimesi. 

Just täna õhtul alustab uue hooajaga head tegev sari „Abikäsi“, mille meeskond loob mõnusa ja turvalise kodu ka neile, kel endal mugava pesakese loomiseks jõudu napib. Saatejuht Ellen Kilgase ja sisekujundaja Jana Palmi eestvedamisel võetakse abivajajate elupaigas ette remont ja vajadusel saab värskendatud vannituba, sätitud küttesüsteem, kujundatud köök või lahendatud muudki abikätt vajavad mured. Sügise esimeses saates minnakse Kehtnasse, kus kahetoalises korteris elab armas ja tragi pere, kes on elult ebaõiglaselt palju hoope saanud. 2013. aastal pakkis pereema Ele Viljandis kokku oma lapsed ning pages vägivaldsest suhtest Kehtnasse, kus soetas pisikese korteri ning hakkas oma viit last üksinda kasvatama. Ele on tervisemurede tõttu töövõimetu ning peab hakkama saama väga nappide vahenditega. 19aastane tütar õpib ehitusviimistlust ning temaga muret polegi. Kõigil poegadel on aga diagnoositud ATH, ühel poisil ka epilepsia, teisel astma. Abi pole Elel kahjuks kuskilt võtta. Neli aastat tagasi hukkus liiklusõnnetuses tema ema ning paratamatult on Ele pidevaks saatjaks lein ning mure laste pärast. Heade ideede ning Abikäe-tiimi oskustega muutub kodu hubasemaks, valgemaks ning saab ruumigi juurde.

Lisaks jätkuvad „Sotid selgeks“, „Märgatud Eestis“, „Laser“, „Rooside sõda“, „Nurgakivi“ jpm. Romantikat lisavad sügisesse argipäevased Rosamunde Pilcheri filmid, mis alustavad täna kell 16.00. Loomulikult on TV3 saatekavas igaõhtused uudised – nii operatiivne kokkuvõte päevasündmustest kui ka meelelahutuslik osa.

„Abikäsi“ alustab uut hooaega TV3s täna kell 21.00.