EESTI SEKSIKAIM MEES STEFAN avaldas hullumeelse videosingli

EESTI SEKSIKAIM MEES STEFAN avaldas hullumeelse videosingli
pilt: Moonwalk

Stefan oma uuest muusikavideost: “Armastus võib viia mehe hullumise ääreni”.

Tänavuse hooaja Maski saate võitja, mitmekordne Eesti Laulu superfinalist ning Eesti seksikaimaks meheks valitud Stefan avaldas uue singli “Oh My God” koos muusikavideoga. Laul on kirjutatud koostöös produtsent Karl-Ander Reismanniga.

Laulu muusikavideos võib näha ka filmist “Talve” ning mitmetest teleseriaalidest tuttavat näitlejat Henessi Schmidti. Video režissööriks on Alice Aleksandridi ja stilistika ning riided on kokku pannud Kuldnõelaga pärjatud moekunstnik Liisi Eesmaa. Stefani koostöö tunnustatud rõivakunstnikuga saigi alguse Maski saatest, mille Stefan võitis justnimelt Liisi Eesmaa tehtud jäära kostüümis.

Oh My God” on Stefani ja Karl-Ander Reismanni koostöös sündinud lugu, mille Stefan algselt kirjutas oma elukaaslasele ning loo pealkirjaks oli ”Victoria”. Hiljem küll töö käigus ja Victoria soovitusel loo sõnad ning pealkiri muutusid. Loo muusikavideos on näha, kuidas armastus kellegi vastu võib viia mehe hullumise ääreni.

Oh My God” on Stefani viies singel. Eelnevad Viljandist pärist ja Armeenia päritolu laulja singlid “Without You”, “Better Days”, “We´ll Be Fine” ja “By My Side” on kõik saanud suurteks raadiohittideks ning veel sellel aastal on oodata Stefani esimest täispikka albumit.