EGLE ELLER-NABI BUDUAARI TURUL: müüki tulevad värvilised trenniriided ja jalanõud

Juba sel nädalavahetusel toimub Tallinnas selle kevade kõige suurem ostupidu. 12. ja 13. märtsil koguneb Saku Suurhalli üle 200 müüja, teiste seas ka Eesti fitness maailma kuninganna Egle Eller-Nabi, kelle letist võime leida, üllatus-üllatis, hulganisti värvilisi trenniriideid. 

Juba sel nädalavahetusel toimub Tallinnas selle kevade kõige suurem ostupidu. 12. ja 13. märtsil koguneb Saku Suurhalli üle 200 müüja, teiste seas ka Eesti fitness-maailma kuninganna Egle Eller-Nabi, kelle letist võime leida, üllatus-üllatus, hulganisti värvilisi trenniriideid. 

“Kuna enamuse minu riidekapist moodustavad trenniriided, siis panengi müüki oma värvilised trenniriided ja -jalanõud,” lubab Egle. Kui küsida, kas ostja leiab naise letist ka midagi eriti erilist, siis ütleb Egle, et kõige erilisemad on talle endale Reeboki Alicia Keys erikollektsioonist pärit kuldsed vaba aja ketsid ning muidugi hõbedased tossud. “Olen ise vaba aja ketside ja tossude koguja. Kuna kappi enam ammu juurde ei mahu, siis loodan, et mõned leiavad endale uue kodu,” ütleb Egle ja lisab, et peale trenniriiete paneb ta müüki ka mõned kleidid.
 
Buduaari turg LIVE toimub juba sel nädalavahetusel Tallinnas Saku Suurhallis ning Buduaari veebikeskkond hoiab lugejaid sellel nädalal kursis, millega tulevad kahepäevasele ostupeole kauplema Eesti elu staarid.
Kas plaanid samuti Buduaari turule tulla?