EKSMISS KRISTIINA AIGRO rääkis avameelselt oma kohtumistest Donald Trumpiga

EKSMISS KRISTIINA AIGRO rääkis avameelselt oma kohtumistest Donald Trumpiga

Kolmapäeval käis “Ringvaates” külas eksmiss Kristiina Aigro, kes on USA uue presidendi Donald Trump’iga kohtunud lausa kolmel korral ning tõdeb, et aastal 1997 oli mees veel kergesti kohmetuv ja punastas kergelt. Toona oli Kristiina ise 18aastane ning tema elu keerles missikarusselli ümber.

Kolmapäeval käis “Ringvaates” külas eksmiss Kristiina Aigro, kes on USA uue presidendi Donald Trumpiga kohtunud lausa kolmel korral ning tõdeb, et aastal 1997 oli mees veel kergesti kohmetuv ja punastas kergelt. Toona oli Kristiina ise 18aastane ning tema elu keerles missikarusselli ümber.

Kristiina meenutab, et kohtumised Trumpiga on alati olnud pigem viisakad. Trumpil, kes muuseas aastal 1997 ostis Miss Universumi teleõigused, on kaunite noorte naistega olnud mitmeid skandaale ning teda on alati saatnud pigem veidi negatiivne alatoon – suhtumine naistesse pidavat üsnagi labane olema. Kristiina sel teemal aga midagi negatiivset ei räägi, sest naise sõnul käitus mees temaga igati viisakalt. “Ma ei tahtnud kommenteerida teemat, milles ma ei oska kaasa rääkida. Ma ei oska rääkida nende naiste eest, aga need kokkupuuted, mis meil on olnud Donaldiga, on ta olnud väga viisakas. Aastal 1997 veel kergesti kohmetuv ja punetav, kui ta oli kaunite ja kenade naiste läheduses. 1998. aastal oli ta lava taga ja me vestlesime põgusalt ning ta ütles, et ta tahaks, et see show oleks veel parem kui eelmine aasta,” muigab Kristiina.

Kolmandat korda kohtus ta Trumpiga aastal 2007. “Selleks ajaks oli ta kätega žestikuleerivam ja telemehelikum.”

Foto: Kristiina Heinmets-Aigro ja Donald Trump 1997. aastal

Mis aga USA presidendivalimistesse puutub, siis Kristiina sõnul oli tulemus selge kohe, kui kaalukausile jäi kaks kandidaati – Trump ja Clinton.