ELINA BORN langes oma riietusega tuntud blogija kriitika ohvriks

ELINA BORN langes oma riietusega tuntud blogija kriitika ohvriks

Eelmisel reedel, 25. jaanuaril, toimus Saku Suurhallis suurejooneline sündmus Eesti muusikamaastikul, mis nii mõnelegi tõi kaasa ärevust, elevust ja kindlasti ka pingelangust. Nimelt toimus glamuurne “Eesti Muusika Auhinnad 2018” ning loomulikult oli teiste seas kohal ka glamuurne lauljatar Elina Born.

Eelmisel neljapäeval, 25. jaanuaril toimus Saku Suurhallis suurejooneline sündmus Eesti muusikamaastikul, mis nii mõnelegi tõi kaasa ärevust, elevust ja kindlasti ka pingelangust. Nimelt toimus glamuurne “Eesti Muusikaauhinnad 2018” ning loomulikult oli teiste seas kohal ka glamuurne lauljatar Elina Born.

Tegu on sündmusega, kus riietus on alati tähelepanu keskmes ning see tähendab nii positiivset kui ka negatiivset vastukaja. Terava keelega blogija Mari-Leen Albers tegi oma blogisse sissekande, kus ta tõi välja ürituse ämbrid ja pärlid ning paraku pälvis Elina temalt negatiivse kriitika.

Mari-Leen leiab, et Elina paneb oma riietusega tihtipeale mööda. “Elina Born on vanas headuses, ta ei saa minu meelest tihti aru, kuhu ta läheb. Või siis ongi ta oma hinges selline sadomasogooti-ingel.”

Ka Jüri Pootsmanni riietuse kohta blogija midagi head ei öelnud. “Mul ei ole midagi meestel lühikeste pükste vastu, kui neid kantakse sokkideta. Või siis pikemate sokkidega, et säär välja ei välguks.”

Siiski on tegu vaid ühe blogija arvamusega ning kui julgust ja enesekindlust on piisavalt, siis miks ka mitte valida riietus, mis teiste seast silma torkab?