ELISA KOLK: kingitused on ikka olulised!

Juba loetud päevade pärast ongi käes kaua oodatud jõuluaeg. Igaüks tähistab neid omamoodi - igas peres on omad traditsioonid ja kombed. Kaunis lauljatar Elisa Kolk rääkis meile, kuidas tema peres pühade tähistamine käib ja mida ta detsembrikuisest kingihullusest arvab. 

Juba loetud päevade pärast ongi käes kauaoodatud jõuluaeg. Igaüks tähistab neid omamoodi – igas peres on omad traditsioonid ja kombed. Kaunis lauljatar Elisa Kolk rääkis meile, kuidas tema peres pühade tähistamine käib ja mida ta detsembrikuisest kingihullusest arvab. 

Elisa tunnistab, et kõige eredamad mäletused lapsepõlvest seostuvadki tema jaoks just jõuludega. “Meie pere on jõulude ajal kõik koos maal, kõikide sugulastega. See on väga maagiline! Eriti väikeste laste jaoks. Sööme maitsvaid jõulutoite ja seejärel on varsti kuulda kuljuseid, jõuluvana sõidab saaniga mööda. Siis tehakse välisuks lahti ja vastu vaatab kaks ülisuurt kingikotti! Seejärel istub terve suur pere elutuppa maha ja vanaisa võtab üle Jõuluvana töö – kingituste jagamise,” räägib ta ja lisab, et kingituse lunastamiseks tuleb ka nende peres igaühel korraliku etteastega maha saada. “Nii oleme me alati oma jõule pidanud ja kindlasti ka jätkame,” loodab lauljatar. 

Juba novembris alguse saav kingiralli käib nii mõnegi inimese jaoks üle mõistuse, kuidas Elisaga lood on? Kas kingitused on tema jaoks üldse olulised või piisaks pühade ajal pelgalt perekondlikest koosviibimistest? “Ikka on kingitused olulised! Eks enamikul meist on juba harjumus sees, et kui see detsember tuleb, siis tuleb kähku šoppama minna! See ikka käib jõuludega kokku. Ja kellele ei meeldiks kingitusi saada…” 

Naine ise veel kingituste ostmiseni jõudnud pole, aga lubab sellega lähipäevil kindlasti algust teha ja teab juba, kuidas lähedastele just need kõige mõnusamad kingid leida. “Minu arvates on ideaalne jõulukink selline, mis on kingitud tõesti südamest ja põhjusega just sellele kindlale inimesele. Veel paremad on ise tehtud kingitused,” arvab Elisa. 

Kas sinul on juba kõik jõulukingid leitud ning valmis pakitud? 

Buduaar.ee