EUROLAULIK STEFANI 6 kõige olulisemat väärtust

Buduaari ajakiri

Foto: Erakogu

Tänavu Eestit Eurovisioonil esindav muusik Stefan Airapetjan jagas Buduaarile enda elu olulisi väärtusi.

Viljandis Armeenia päritolu perre sündinud laulja ja laulukirjutaja Stefan naudib muusika tegemise kõrval väga ka näiteks kokkamist – eriti suurt rõõmu pakub toiduvalmistamine kallimale. Väga oluliseks peab mees ka pere- ja sõpruskonda.

Kokkamine

Olen kasvanud Armeenia peres, kus kõik teevad väga maitsvat sööki. Nii ka mina. Mulle meeldib väga kokkamine ja eriti meelsasti valmistan midagi head oma armsamale, näiteks mõnda ahjurooga või armeeniapärast toitu. Talle maitsevad minu valmistatud toidud väga ja mulle teeb see muidugi ainult rõõmu

Stefan
Foto: erakogu
Stefan kokkab
Foto: erakogu

Laulmine ja esinemine

Kui peaksin valima, kas rääkida või laulda, siis minu jaoks on oluliselt kergem laulda ja show´d teha. See on ka põhjus, miks ma esinemisi nii väga naudin. Saan ennast välja elada, lobiseda, nalja teha ja enda muusikat esitada.

Stefan
Foto: erakogu

Muusika kirjutamine

Loomisteekond sai minu jaoks alguse Viljandist, kus ma juba 13-aastaselt kitarril erinevaid viise tinistasin ja neile riime kirjutasin. Mida rohkem sellega tegelesin, seda rohkem mõistsin, kui väga see mulle meeldib. Muusika kirjutamisest sai üks minu põhilistest hobidest ja täna olen jõudnud nii kaugele, et mul on tekkinud vinge võimalus kirjutada lugusid lisaks endale ka teistele tuntud artistidele. Niisiis on minu hobist saanud töö ja see protsess teeb mind väga õnnelikuks, sest mulle meeldib luua.

Stefan
Foto: erakogu

Perekond

Aeg-ajalt naudin väga puhkamist ja perega koos aja veetmist. Räägime, lobiseme ja jagame üksteisega õnnestumisi ja muresid, millele siis ühiselt lahendusi otsime. Mul on väga toetav pere, meie koosviibimised ei möödu kunagi korraliku sööminguta.

Stefan
Foto: erakogu
Stefan
Foto: erakogu

Reisimine

2021. aasta möödus väga reisiderohkelt. Käisime elukaaslasega Küprosel, Sitsiilias ja Armeenias, minu sugulastel külas, keda ma polnud rohkem kui 10 aastat näinud. Ühtlasi oli see Victoria jaoks ka esmakordne Armeenia reis. Käisin ka Rootsis laulukirjutajate laagris ning Hispaanias Tabernase kõrbes laulu „Hope“ jaoks muusikavideot filmimas. Ühesõnaga, reisida jõudsin korralikult.

Stefan
Foto: erakogu
Stefan
Foto: erakogu

Sõpradega aja veetmine

Kuna olen noor ja seltskondlik, meeldib mulle vahetevahel väga ka sõpradega lõbusalt aega veeta ja üheskoos olulisi sündmusi tähistada. Mõnikord naudime ka pidutsemist ja kuna ma ei tee seda tihti, siis pidutsen täiel rinnal. Minuga ei hakka kunagi igav, sest võin käigupealt olematuid mänge hakata leiutama ning teen alati ise sõpradele kõige paremaid kokteile. Mul on isegi päris enda ühe salapärase ja väga hea kokteili retsept, aga seda saavad proovida ainult minu lähiringi inimesed.

Stefan
Foto: erakogu