EVELIN ILVES VÕTTIS VASTU elu muutva otsuse!?

2 kommentaari
EVELIN ILVES VÕTTIS VASTU elu muutva otsuse!?

Evelin Ilvese elus on viimastel aastatel aset leidnud mitmeid suuri muutusi ning suurimaks neist on kahtlemata lahutus Toomas Hendrikust, ent tänaseks on see juba möödanik. Peale abielu lõppemist muutis Evelin aga ka oma Facebooki profiili nime – selleks sai Amertat Amertat. Nüüd on naine otsustanud naasta oma esialgse nime juurde. 

Evelin Ilvese elus on viimastel aastatel aset leidnud mitmeid suuri muutusi ning suurimaks neist on kahtlemata lahutus Toomas Hendrik Ilvesest, ent tänaseks on see juba möödanik. Peale abielu lõppemist muutis Evelin aga ka oma Facebooki profiili nime – selleks sai Amertat Amertat. Nüüd on naine otsustanud naasta oma esialgse nime juurde. 

Evelin tegi hiljuti oma Facebooki postituse (loe ka siin), kus ta tõdeb, et Amertat-nimeline FB konto on likvideeritud ning alles on vaid tema enda nime kandvad kontod. “Armsad sõbrad! Annan teada, et likvideerisin oma Amertat-nimelise FB konto ning nüüd on alles vaid Evelin Ilvese nimelised — nii käesolev fännileht kui ka isikukonto. Kellega suhtlesime Amertati kaudu, siis palun tulge minu sõbraks päris nimega lehele, Amertat on läinud igavikku. Soojalt tervitades, Evelin.”

Amertat Amertat on Vikipeedia andmete kohaselt avesta keelest tulenev nimi, mis pärineb omakorda zoroastrismi surematuse jumalikust kontseptsioonist. Põhjus, miks Evelin toona just sellise nime endale valis, on teadmata, ent ilmselt on see seotud vaimse ja hingelise seisuga ja tänaseks on Evelin oma elus jõudnud uute etappi, kus Amertat lihtsalt ei tundu enam õige olevat.

Võimalik, et Evelin on enda jaoks vastu võtnud tähtsa sisemise otsuse ning just täpselt sama tähendas ehk ka vajadus eelmisel aastal luua konto nimega Amertat Amertat…