FOTO! LAPSEOOTEL MALLUKAS oma paljast keha ei varja

FOTO! LAPSEOOTEL MALLUKAS oma paljast keha ei varja

Julge sõnavõtuga blogija Mallukas, kes märtsi alguses andis teada, et ta on teist korda lapseootel, tegi oma blogisse hiljuti sissekande teemal “rannakehad ja ebaperfektsus”, kus ta kirjutab ausalt oma kehast ja ühiskonna survest, mille kohaselt peaks ta kaalust alla võtma.

Julge sõnavõtuga blogija Mallukas, kes märtsi alguses andis teada, et ta on teist korda lapseootel, tegi oma blogisse hiljuti sissekande teemal “Rannakehad ja ebaperfektsus”, kus ta kirjutab ausalt oma kehast ja ühiskonna survest, mille kohaselt peaks ta kaalust alla võtma.

Mallukas tõdeb, et kaks aastat tagasi kaalus ta 49 kg ning nüüdseks on see number 63 kg ja see on ikka päris suur vahe, kuid peeglisse vaadates tunneb ta praegu, et ta näeb väga hea välja ja tema kehal ei ole viga midagi. Lõik Malluka blogist: “Okei, praegu ma olen rase ka, aga ma ausalt vaatan peeglisse ja mõtlen, et holy shit, mu keha on jumala ilus! Jah, see ei ole uhke kuuspaki ja maailma saledaima pihaga ja mu kann ei ole kivikõva ja mu käed-jalad võiksid ju olla natsa peenemad ja natsa trimmis ja ÜLDSE võiksin ma näha välja nagu Victoria’s Secreti modell. Aga ma ei näe. Ja ma olen jumala okei sellega!”

Mallukas ütleb ausalt, et tema kõhul on küll voldid ja lõual on lott, kuid ta ei vaata neid asju kunagi nii, nagu need oleksid inetud. “Mul on vahepeal mingi poolde põlve rippuv lott näos, kui ma mingis teatud asendis olen ja mu põsed lähevad jube punni, kui ma naeran ja mu kõhul on kolm pekivolti, kui ma istun. Aga ma ausalt ei vaata ühtegi nendest asjadest ja mõtle, et issand. Fuhh. Ma VIHKAN oma keha. Mkmm! Ma muidugi ei nutaks oma volte ja lotte taga, aga no kui nad praegu siin minuga on, siis las nad olla pealegi! Mari meelest on mu lõualott muuseas väga armas, sest ta mõnikord paitab seda hellalt. Ja mu kõhuvoldid on sellised, et kui ma kaua istun ja püsti tõusen, siis nad jätavad peki vahele sellised randid, nagu mul oleks PEKI KUUSPAKK! See on ju peaaegu kuuspakk! 

Lõppkokkuvõttes leiab ta, et igal naisel, kellel on keha, on ka rannavorm olemas ja nii lihtne see ongi. 

Mallukas on oma kehaga rahul ja soovitab ka teistel naistel oma kehaga rahu sõlmida.

Ta lisas oma blogisse ka pesuväel foto, mille peal ta näeb tõesti igati naiselik ja särav välja! Vaata pilti siin