FOTOD BEEBIKÕHUST! IEVA ILVES saab peagi lapse!

7 kommentaari
FOTOD BEEBIKÕHUST! IEVA ILVES saab peagi lapse!

Maikuu alguses läksid Eesti meedias liikvele jutud president Toomas Hendrik Ilvese abikaasa Ieva Ilvese lapseootusest. Presidendi avalike suhete nõunik Toomas Sildam kommenteeris antud teemat üsnagi poliitiliselt öeldes: “Kui presidendipaari eraelu kohta on olnud põhjust midagi teatada, siis Presidendi Kantselei on alati seda teinud. Praegu seda põhjust pole.” 

Maikuu alguses läksid Eesti meedias liikvele jutud president Toomas Hendrik Ilvese abikaasa Ieva Ilvese lapseootusest. Presidendi avalike suhete nõunik Toomas Sildam kommenteeris antud teemat üsnagi poliitiliselt, öeldes: “Kui presidendipaari eraelu kohta on olnud põhjust midagi teatada, siis Presidendi Kantselei on alati seda teinud. Praegu seda põhjust pole.” 

Ehk siis teisisõnu jättis Toomas Sildam tol hetkel Ieva lapseootuse teemal otsad lahtiseks ning ei lükanud seda ka tagasi. Nüüd, ligi kaks nädalat hiljem postitas Toomas Hendrik Ilves oma ametlikule Facebooki lehele aga kaunid fotod, mida vaadates on selgemast selgem, et Ieva on tõepoolest lapseootel.

Vaata pilte Ieva armsast beebikõhust siin ja siin.

Täna tegi president oma Facebooki lehele ka postituse, kus ta kinnitab, et Ieva on tõepoolest lapseootel: “Head sõbrad, tahan Ievaga jagada teile head uudist, et meie pere ootab sügisel täiendust. Esimesed kriitilised kuud on möödas ja nüüd saame uudist kinnitada avalikkusele. Laps peaks sündima pärast minu presidendiaja lõppemist. Palun kõigilt mõistmist, et seega käsitleme seda oma pere isikliku teemana.”

Palju õnne ka Buduaari poolt!