FOTOD: MARILIN KAARESTE toob Buduaari turule lademetes vinget kaupa

Juba järgmisel nädalavahetusel, täpsemalt 14.–15. septembril toimub Tallinna Kultuurikatlas taas kord legendaarne Buduaari Turg, kuhu on müüma oodatud nii eraisikud kui ka brändikaupmehed. Nagu alati, on turul müümas ka palju kodumaised staare, nende seas seltskonnakaunitar Marilin Kaareste.

Marilini müügiletist võib leida tõeliselt mitmekülgset valikut. “Kleidid, kingad, teksapüksid, pintsakud, aksessuaarid ja palju muud, mida minu garderoobis on liiga palju, kuid mis võiksid mõne teise naise kindlasti rõõmsaks teha. Hinnad on alates 12 eurot kuni 100 eurot mõne Liina Steini kleidi eest, millega kindlasti jõulupidudel silma jääda. Asjad on kõik korralikud, mõned on uued ning siltidega ja mõned ainult 12 korda kantud,” kirjeldab Marilin oma valikut.

Lisaks oma esemete müümisele on Marilin varasematel aastatel Buduaari turul ka ise ringi šopanud. “Kevadel jäid näppu ühed päikeseprillid, ilma milleta tundus lahkumine võimatu ning paar aastat tagasi ostsin ühe pika seeliku, mis on siiamaani täielik lemmik! Alati olen ka midagi leidnud enda kõrval asuvate müüjate, näiteks Maarja Brenneri ja teiste blogijate lettidelt.”

Šoppamist tuleb Marilinil tõepoolest üsnagi palju ette. “Käisin alles hiljuti Saksamaal ning tõin sealt endaga kaasa kaks mantlit, mis meie kliimas on hädavajalikud. Seal kestsid veel allahindlused, ning sain näiteks Stefaneli villase mantli 119 euroga. Kuna aga töötan kaubanduses, siis paraku õnnestub iga kuu ikka midagi uut endale soetada, mistõttu ongi Buduaari turg väga tänuväärne üritus  saab rõivad ringluses hoida,” kiidab kaunitar.

Vaata pilte allpool! Kõik need esemed tulevad samuti müüki!