FOTOD: SELJAOPERATSIOONIST taastuv Kethi Uibomägi sai üllatussünnipäeva

FOTOD: SELJAOPERATSIOONIST taastuv Kethi Uibomägi sai üllatussünnipäeva
pilt: erakogu

Esmaspäeva hommikul käis lauljatar Kethi Uibomägi seljaoperatsioonil ning juba neljapäeva õhtul tähistas mõnusas seltskonnas oma sünnipäeva.

Tõsi küll, Kethi ise pidu ei planeerinud – tegemist oli sõprade poolt korraldatud üllatuspeoga. Kaunitar riputas lõbusaid kaadreid ka sotsiaalmeediasse ning tuleb tõdeda, et kui ei teaks, siis ei usuks, et naine alles paari päeva eest operatsioonilaual oli.

Oma selga peab Kethi antud hetkel siiski väga hoidma. “Olen oma ema valvsa hoole ja pilgu all. Kuulan ilusasti doktor Liivati sõna, võtan järgmised kaks kuud rahulikult. Sõprade korraldatud üllatuspidu minu sünnipäeva auks oli tõeline pisarakiskuja. Mõtlesin, et kuidas ma nii palju armastust oma ellu ühtäkki sain. Olin valmis ju terve oma päeva toas diivanil puhkama ja taastuma,” nendib kaunitar.

Kethi tõdeb, et üle 10-15 minuti ta järjest püsti olla ei saa. “Istuda ma ei saa. Saan seista või kõndida maksimaalselt 10-15 minutit korraga ja siis vajan pikali heitmist. Õnneks on suvi ja ilmad soojad. Sõbrad on mul ka toetavad. Kõige olulisem on suhtumine ja meelestatus. Seljavalu oli mu elu üle täieliku kontrolli haaranud ja hea tuju koos sellega. Nüüd tunnen, et mul on füüsiliselt täiesti uus hingamine.”

Sarnased artiklid