FOTOD! TRIANA PARK’I SOLIST AGNESE on Kerli Kõivuga äravahetamiseni sarnane!

FOTOD! TRIANA PARK’I SOLIST AGNESE on Kerli Kõivuga äravahetamiseni sarnane!

Maailma vallutanud eestlannast lauljataril Kerli Kõivul on olemas teisik  – selleks on Läti bändi Triana Park laulja Agnese Rakovska. Kahe kaunitari sarnasus on silmnähtav! Küsisime Agnese käest, kas ja kui palju ta Kerlist teab ning kuidas talle tema muusika meeldib? 

Maailma vallutanud eestlannast lauljataril Kerli Kõivul on olemas teisik  – selleks on Läti bändi Triana Park laulja Agnese Rakovska. Kahe kaunitari sarnasus on silmnähtav! Eile andis Triana Park akustilise kontserdi Tallinnas, Buduaar käis kohal ja küsis Agnese käest, kas ja kui palju ta Kerlist teab ning kuidas talle tema muusika meeldib? 

Sooja olemisega Agnese on esialgu äärmiselt meelitatud, et keegi tema ja Kerli vahel sarnasust näeb, kuid tunnistab samas, et tema näol pole kohe kindlasti tegemist Kerli pühendunud fänniga. “Ma imetlen teda, tema julgust ja pealehakkamist – kõiki neid omadusi, mis ta nii kaugele on viinud! Kerli on väga palju saavutada suutnud – üks naine väikesest Eestist on maailma muusikamaastikule väga tugeva jälje jätnud,” tunnistab ta. “Ise ma küll tema muusika suurim fänn ei ole, küll aga hoian end Kerli tegemistega Instagrami vahendusel kursis!” 

Kuidas sulle tundub, kas Agnese ja Kerli on sarnased? 

Siin on foto Kerlist: 

Ning fotod Agnesest:

 

 

Buduaar.ee