FOTOD: USKUMATU, mida botoxi süstid Mari-Leen Albersi näoga tegid

24 kommentaari
FOTOD: USKUMATU, mida botoxi süstid Mari-Leen Albersi näoga tegid

Blogija Mari-Leen Albers, kes on muuseas 33aastane, on otsustanud oma välimuse iseenda kätesse võtta ning siinkohal pole juttu mitte figuurist, vaid hoopist näonahast ja vanusega kaasnevatest kortsukestest. Nimelt käis naine hiljuti botoxit süstimas, et ikka noorem välja näha.

Blogija Mari-Leen Albers, kes on muuseas 33aastane, on otsustanud oma välimuse iseenda kätesse võtta ning siinkohal pole juttu mitte figuurist, vaid hoopis näonahast ja vanusega kaasnevatest kortsukestest. Nimelt käis naine hiljuti botox‘it süstimas, et ikka noorem välja näha.

Mari-Leen tegi sel teemal oma blogisse ka sissekande koos fotodega, mis näitavad, kuidas botox tema nahale mõjus. Kõige rohkem paneb Mari-Leenu imestama see, et protseduur ise kestis vaid mõne minuti, ent loomulikult tuleb arvesse võtta ka võimalike kõrvalnähtude teket. “Minul isiklikult olid võib-olla tund aega täpid näos, mingeid sinikaid ei tulnud, nagu polekski käinud. Ainus, mis märku annab, et ma siiski botox‘it kulmude vahele sain, on igapäevane selfie, mis ma teinud olen. Vabandan juba ette, valgus on olnud rändom jne, mul tuleb iks hetkel alati meelde seda teha,” muigab naine.

Mari-Leen lisas oma blogisse ka kolm selfie‘t: esimene päev ehk siis kohe pärast botox‘it, kolmas päev ja viies päev. 

Ta leiab ise, et tegelikult mõjus botox isegi hästi ning kirjutab oma blogis ka sellest, et kui iga kolmas või siis vähemalt viies naine, kes tänaval vastu tuleb, on lasknud oma välimust tuunida, siis miks ei võiks tema seda teha. “Rindade suurendamine on 20ndates aastates täiesti normaalne nähtus. Võta Instagram lahti ja igal kümnendal piffil on tissid ees. Kellel paremini õnnestunud, kellel halvemini,” muigab Mari-Leen, kes oma rinnapartiid suurendada pole soovinud.

Viis päeva pärast botox‘i süstimist näeb Mari-Leen välja selline:


Loe täispikka blogipostitust siin