GALERII: 15.06 toimus Buduaari suur suvealguspidu Butterfly Lounge’s

Buduaar

Pidu

Esinesid:

Evelin Kuldkepp – rääkis Angelina Balm kehaõlide sündimisloo ja õlidest täpsemalt. “Me oleme head ja lahked teiste vastu, kuid kas oleme ka enda vastu?”

Rebeca Birk – Blanche Beauty kliinikust, rääkis laserepilatsiooni võimalustest suvel ja sellest, kui tähtis on hoolitseda oma näo ja keha eest.

Ave Raudmäe – Filorga ja SVR esindaja Eestis, kes rääkis meile Filorga kaubamärgist, mis pakub laias valikus tipptasemel vananemisvastaseid lahendusi naha täielikuks noorendamiseks ilma kirurgilise sekkumiseta.

Martin Kõrv – MyFitnessi rühmatreeningute treener ja Vikerraadio virgutusvõimlemiste treener rääkis kus, miks, kellega ja kuidas sportida? Samuti jagas ta infot, millised treeningud on olemas ja kuidas saab spordiklubis tasuta käia.

Muusikalist etteastet pakkus Taavi Immato.

Silmailu lõi La Famiglia Couture moešõu.

Kõigile külalistele oli tervitusjoogiks Saaremaa RAS Gin ehk vaarikadžinn.

Tähelepanu tegemist on alkoholiga. Alkohol kahjustab teie tervist.

Lisaks said kõik külalised endale kingikoti ning kohapeal loositi välja palju auhindu!

Pildid jäädvustas Maksim Toome!

Modellidele tegid meigid: Janne Muttik, Caroline Anand ja Karoliine Lepik.

Täname koostööpartnereid: Anora Estonia AS (Saarema RAS Gin, Saarema RAS G&T), Orgaanika OÜ (John Masters Organic), Orgaaniline Elu OÜ (Dr. Ohhira), Eugesta Eesti AS (Starbucks, Lindt, Wilkinson, Häagen-Dazs), Transital AS (Vidermina), Jungent Estonia OÜ (Katjes), Tupla, Allium UPI OÜ (Avene), L'Oreal Baltic (Maybelline), Filorga, MyFitness, Blanche ilukliinik.