GALERII: GERLI A. CHANTELLE korraldas luksusliku moeõhtu

GALERII: GERLI A. CHANTELLE korraldas luksusliku moeõhtu

27. oktoobril toimus hotellis Telegraph glamuurne pidu “Fashion Dinner”, mille eestvedajaks oli moelooja ja ärinaine Gerli A. Chantelle, kes ühtlasi esitles oma uut rõivakollektsiooni.

Õhtu naelaks oli glamuurne moe-show Eesti disaineritelt Gerli A. Chantelle, Mr. Pretaporter ning By Katriin. Samuti esitleti The One Showroom poolt uut meestebrändi The One Menswear. Meeleolu aitas luua kaunis laulja Laura Põldvere ning külalised nautisid Tchaikovsky peakoka Vladislav Djatšuk‘i kolmekäigulist õhtusööki. 

Eesti moelooja Gerli A. Chantelle, kes on ühtlasi astunud üles Londoni moelaval ka tuntud Inglise disaineri, Walesi printsess Diana pulmakleidi autori, Elizabeth Emanuel‘iga, esitles kollektsiooni La Chèvre d’Or. Kollektsioon on tõelise french touch‘iga ning on valminud 100% käsitööna. Kollektsiooni materjalide loetelu koosneb hoolikalt valitud French lace‘ist, käsitööna tikitud kristallidest ja pärlitest ning luksuslikust siidist. Kollektsioon sisaldas kauneid pluuse, seelikuid, bodysuit‘e ning õhtukleite. Kaunis kollektsioon on saadaval Tallinnas just avatud showroom‘is The One (Pärnu mnt 26).

Vaata galeriist, kes olid kutsutud glamuursele peole.