Reklaam sulgub sekundi pärast

GALERII: GLAMUURNE Ilu-pidu Kadriorus!

Buduaar

Ilu

Reedel, 9.septembril rulliti Kadriorus lahti punane vaip, kuhu kogunesid kõige kaunimad naised ning tähistati eksklusiivse Repêchage Ilubuduaari 1. sünnipäeva.

Ilubuduaari pidu nautisid: Saskia Alusalu, Mari Ojasaar Parve, Helen Randmets, Kaisa Selde, Angeelika Kang Osula, Sandra Sersant, Katrin Tust ja paljud teised.

Repêchage professionaalne kosmeetikabränd on pärit USA-st ja on üle 40. aasta populaarsust kogunud ning Eestis on olnud juba 5 aastat. Repêchage seob kokku parimad merevetika omadused tervise ja ilu heaks, olles üks esimesi merevetikatel põhinevate nahahooldustoodete arendajaid ja tootjaid. Selle brändi maaletoojateks on ema-tütre duo Anu ja Grete Transtok, kes on ka antud salongi omanikud ning veavad kogu asja suure kirega.

Sünnipäevapeol esitleti Siret Design pärlitikandimeistri kollektsiooni, kus iga toode on ainulaadne ning kordumatu. Haute Couture filigraansetest tikanditest inspireeritud looming liidabki kokku klassikalised ajatud riided unikaalsete ja kordumatute pärltikanditega.  Erakordsete detailidega on nii lihtne kombineerida olemasolevate rõivaste esemetega.

Külalised said nautida kuldset mulli ning meenutusi suvest tõi veel pop-up Villa Massa limoncello baar.