GALERII! MEELELAHUTUSE koorekiht nautis glamuurset pidusööki

Karin Karu

Moelooja  Gerli A. Chantelle korraldatud viiekäiguline õhtusöök koos eksklusiivse programmiga tõi kohale legendaarsesse restorani palju tuntud muusikuid ning tegelasi nii äri, meelelahutus- kui poliitikamaastikult.

Külalised said osa moodsast viiekäigulisest Dimitri Demjanovi õhtusöögist, kuhu kuulus ka hõrk šampanja ning hoolikalt valitud veinid.

Lisaks suurejoonelisele muusikalisele programmile, kus astusid üles lauljad Diana Klas, Triin Lellep ning Mikk Langeproon, toimus ka mitu moeshowd, kus astusid modellidena üles naised ja mehed, kelle päris tööks pole modellindus vaid muusika.

Gerli A. Chantelle IIX kollektsiooni moeshow koos Glanz & Glamuur Salvatore Plata ehetega, mida saatis Silvia Ilves tšellol ning Paul Neitsov kitarril, oli tõeliselt suurejooneline vaatemäng. Kirge ja kelmikust lisas Luxton boutique La Perla talvise pesukollektsiooni ning O. Couture siidist ööpesude kollektsiooni esitlemisega.

Ka härrade peale oli mõeldud, sest Gowri Stylehouse esitles šikki meestekollektsiooni, kus astusid modellidena üles Paul Neitsov, Henrik Normann, Mikk Langeproon ning Top Model Estonia meesmodellid.

Õhtu lõpetas Uku Suviste, keda saatis Paul Neitsov kitarril ning peokülalisi kuulsid muu hulgas ka tänavust eurolaulu “What Love Is”, mis paraku eurovisiooni suure publiku ette ei pääsenudki. Õhtut juhtis Henrik Normann.