GALERII! MEELETU LIVE: klubis Teater rokkis Karl-Erik Taukar Band!

GALERII! MEELETU LIVE: klubis Teater rokkis Karl-Erik Taukar Band!

TÕELISELT ROKKIV ÖÖ! Klubi Teater oli möödunud reedel puupüsti täis & järjekord maja ees püsis pikk pea LIVE lõpuni! Klubi Teater oli möödunud reedel kahtlemata linna populaarseim peopaik, sest järjekord näis lõppematu ja tulihingelisi fänne mahtus sisse rekordiliselt palju! Lavale astunud Karl-Erik Taukar Band andis ka ootustele vastava LIVE, sest sel ööl rokkis bänd koos vaimustunud fännidega tõeliselt võimsalt!

TÕELISELT ROKKIV ÖÖ! Klubi Teater oli möödunud reedel puupüsti täis ja järjekord maja ees püsis pikk pea LIVE‘i lõpuni! Klubi Teater oli möödunud reedel kahtlemata linna populaarseim peopaik, sest järjekord näis lõppematu ja tulihingelisi fänne mahtus sisse rekordiliselt palju! Lavale astunud Karl-Erik Taukar Band andis ka ootustele vastava LIVE-show, sest sel ööl rokkis bänd koos vaimustunud fännidega tõeliselt võimsalt!

Möödunud reedel, 28.10 tõi klubi Teater Tallinna populaaarseima live-kontsertide sarja Teater Live Concert raames klubikülastajateni ei kellegi muu kui naiste südametevallutaja KARL-ERIK TAUKAR BAND‘i! Karl-Erik Taukar, kes on pärjatud lugematute tiitlitega Eesti muusikamaailmas, astus reedel ööklubi Teater lavale Karl-Erik Taukar Band’iga, pakkudes klubiülastajatele unustamatu elamuse ja lõbusa öö! 
Üle pika aja astus Tallinnas lavalaudadele Karl-Erik Taukar Band, kes on vallutanud kogu Eesti südame! Band, kes on alati üllatanud enda fänne erakordselt üllatusterohkete ja mitmenäoliste live-kontsertidega, ei pannud enda kuulajaid pettuma ka sel korral! Rahvas elas tõeliselt kuumalt kaasa tervele LIVE‘ile, lauldes kaasa vaat et valjemini kui band ise ning pärjates bändipoisse ikka ja jälle kõrvulukustava aplausi ja kisaga!
Klubisse Teater seavad kõik parima meelelahutuse austajad enda sammud ka sel nädalal! Juba sel reedel, 4.11 ootab kõiki tõeliselt vallatu ja võrgutav MY BOYFRIEND IS OUT OF TALLINN pidu, mille kohta rohkem infot leiad siit: https://www.facebook.com/events/1635235693441275/

Tutvu pöörase peogaleriiga siin: