GERLI ASMER RÄÄGIB tõe lahkumineku kohta

GERLI ASMER RÄÄGIB tõe lahkumineku kohta

Kuulsa rallisõitja Marko Asmeri ja tema kauni eksnaise Gerli Asmeri abielulahutus on tekitanud meedias palju kõlapinda. Asjaolu, et paar elas juba aasta alguses eraldi, on pisut tagaplaanile jäänud, kuid siiski kõnekas fakt, mis kinnitab, et lahkumineku taga ei ole midagi enamat kui kahe inimese otsus oma elu eraldi elada, kuid kahte toredat poega ühiselt kasvatada. 

Gerli ütleb Buduaarile, et nende lahutus jõustus 11. juulil, kuid juba veebruaris kolis Marko perest eraldi elama. “Meil oli pisut erinev nägemus pereelust ja selle toimimisest, aga see ei tähenda, et me ei saaks kahekesi sõbralikult ühiseid lapsi kasvatada,” ütleb Gerli. Peale lahkuminekut on mõlemad vallalisena elanud ning Gerli kummutab kuulujutud, justkui tema ja Jaak Madison oleks paar. “Jaak pole meie abielu lõhki ajanud ja me pole paar,” naerab Gerli meediasse lekkinud juttude peale. 

Gerli jaoks on oluline, et meedia ei väänaks tõde. “Meil on Markoga kaks imetoredat poega, kasvatame neid koos ja meie omavahelised suhted on head. Lapsed on osa aega minuga ja osa aega Markoga ning ajagraafik sõltub eelkõige Marko tööst. Meile mõlemale on poiste heaolu väga oluline ja seetõttu oleks tore, kui nemad ei peaks oma vanemate kohta hiljem guugeldades mingisuguseid valeväiteid lugema,” on Gerli pisut nördinud meediakajastusest.

Gerli on pärit edukast perekonnast ja aitab hetkel kaasa pereäri kasvatamisele. Gerli vanematele kuulub eestlaste poolt armastatud Nopri kaubamärk ja selle all müüdavad lehmapiimatooted. “Kuna Nopri on pereettevõte, siis olen sellega kokku puutunud väikesest peale,” ütleb Gerli, kes armastab maaelu ning veedab võimalikult palju aega lastega Võrumaal Nopri talus.

“Poisid teavad täpselt, kust piim tuleb ja mida lehmad söövad. Ka traktorid ja kombainid on neile tuttavad. Eelmisel suvel pidasime kanu ja parte ning 

poisid aitasid nendega toimetada,” räägib tubli ema, kes peab oluliseks, et lapsed kasvaksid loodusega kontaktis. “Käime lastega metsas seeni ja marju korjamas ning teeme talveks hoidiseid.” Gerli ei käi siiski Võrumaal ainult puhkamas, vaid on seotud ka Nopri Talumeierei turunduse poolega. Lisaks tegeleb Gerli fotograafia ning disainiga. Ka Nopri uued pakendid on just tema abil disainitud ning pildistamisel on parasjagu EKRE KOV 2017 fotod. “Mida suuremaks poisid kasvavad, seda rohkem tahan leida aega ka eneseteostuseks,” ütleb tegus naine.