GERTU PABBO: Ott on mulle nagu hingesugulane

GERTU PABBO: Ott on mulle nagu hingesugulane

Eesti armastatud meeslaulja Ott Lepland ja Eesti Otsib Superstaari teise koha omanik Gertu Pabbo otsustasid oma jõud ühendada ning minna üheskoos kontserttuurile, mille nimeks on “Hingesugulane”. Uurisime Gertu käest, miks tuurile just selline nimi pandi? Kas on ehk põhjust arvata, et Gertu ja Oti vahel on lisaks muusikale veel midagi? Äkki ongi tegemist hingesugulastega?

Eesti armastatud meeslaulja Ott Lepland ja saate “Eesti otsib superstaari” teise koha omanik Gertu Pabbo otsustasid oma jõud ühendada ning minna üheskoos kontserttuurile, mille nimeks on “Hingesugulane”. Uurisime Gertu käest, miks tuurile just selline nimi pandi? Kas on ehk põhjust arvata, et Gertu ja Oti vahel on lisaks muusikale veel midagi? Äkki ongi tegemist hingesugulastega?

Tuleb välja, et Ott ja Gertu on tegelikult väga sarnased. “Kui esmapilgul võiks arvata, et Ott ja Gertu on kaks täiesti erinevat inimest – üks alles muusikukarjääri alustanud noor tagasihoidlik tüdruk ja teine juba aastatepikkuse kogemusega alati jutukas mees, siis muusikalises mõttes oleme me natuke justkui hingesugulased: meile mõlemale meeldib sarnane muusikaline käekiri, esineme alati ennastunustavalt ja absoluutselt hetkele pühendudes,” räägib Gertu.  

“Hinge puudutavad ballaadid on just meie “tassike teed”. Veelgi enam – minu esimene singel on ju Oti kirjutatud. Kui lugu valmis sai, mõistsin, kuidas Ott on minu olemust nii inimese kui muusikuna üllatavalt täpselt tabanud ja sellist asja ei juhtu just tihti.” 

Kontserttuuri nime osas lähtutigi sarnaste muusikaliste mõttemaailmade ning olemuste aspektist. “Jah, oleks võinud ju nimetada ka kontserdid nimega “Noodisugulased”, aga see kõlab lihtsalt pentsikult ja nii saigi valitud hoopis Oti ilusa ballaadi “Hingesugulased” pealkiri,” selgitab Gertu. 

 

Buduaar.ee