GETTER JAANI TERVISE RETSEPT: see peab toimima

GETTER JAANI TERVISE RETSEPT: see peab toimima

Armastatud lauljatar Getter Jaani (23) on alati tervislikust eluviisist lugu pidanud ning loomulikult jagab ta häid nippe ja soovitusi ka oma Instagrami kontol, mida jälgivad suure põnevusega enam kui 35 tuhat jälgijat. Tavapäraselt teeb Getter postitusi tervisliku toitumise teemal, ent sel korral jagas ta nipi, kuidas oma tervist külmal ajal turgutada.

Armastatud lauljatar Getter Jaani (23) on alati tervislikust eluviisist lugu pidanud ning loomulikult jagab ta häid nippe ja soovitusi ka oma Instagrami kontol, mida jälgib suure põnevusega enam kui 35 tuhat jälgijat. Tavapäraselt teeb Getter postitusi tervisliku toitumise teemal, ent sel korral jagas ta nippi, kuidas oma tervist külmal ajal turgutada.

Getteri retsept on imelihtne ning koosneb vaid looduslikest komponentidest, mida on aastaringselt võimalik ka poest osta. Midagi keerulist siin ei ole ning lauljatari enda sõnul mõjub see kõige paremini kurgule ehk siis leevendab kurguvalu ja ebameeldivat sügelust.

Getteri kodune ravim koosneb kolmest komponendist ja lisaks läheb vaja kuuma vett. Ingverijuur, laim ja kvaliteetne mesi moodustavad imelise koosluse, mis parandab enesetunnet ja aitab esimestest külmetusmärkidest vabaneda.

Tee nii: riivi ingverijuurest paar viilakat, lõika laimist paar viilu ning aseta need kruusi, millele on lisatud kuum vesi. Lase pisut jahtuda, sest mett ei tohi tulikuumale veele lisada – nii kaotab mesi oma kasulikud omadused. Kui ingver ja laim on jõudnud imenduda ning vesi pisut jahtuda, siis lisa mesi ja sega korralikult läbi ning naudi kohe.