GOWRI GRAND avab õnneliku abielu tagamaad: saime kõigepealt sõpradeks

GOWRI GRAND avab õnneliku abielu tagamaad: saime kõigepealt sõpradeks
Instagram/Gowri Grand

Hiljuti neljandat pulma-aastapäeva tähistanud Gowri Grand Uustalu ning Erika Salumäe tütar Shanti Grand Uustalu avaldavad oma õnneliku suhte saladuse. Selgub, et noored olid enne armumist mõnda aega head sõbrad.

“Meie suhe sai loodud väga korralikule vundamendile,” räägib Gowri Grand Buduaarile, kuidas suhte algus on olnud nende jaoks väga muinasjutuline. “Kohtusime ju plaksti Hispaanias niiöelda täiesti lambist. Me mõlemad olime väga haavatud ja üldse mitte oma kõige ilusamas seisundis,” meenutab Gowri, et kõigepealt saadi parimateks sõpradeks.

“Elasime ühe katuse all kuid, nähes just seda banaalset igapäevaelu, mida tavaliselt näeb alles aastaid suhtes olles. Sealt arenes edasi romantika ning hingeline äratundmine. Olime teineteist tegelikult alles mõni kuu tundnud ja vähemgi veel romantiliselt koos olnud, kui ütlesin Shantile, et me abiellume ja me saame kaks last. Ka laste nimed olid juba ammu olemas,” jutustab Gowri muinasjutuna tunduva loo alguse. Muide, praegu kasvab Gowri ja Shanti peres kaks last – 3aastane tütar Neytiri ja 2aastane poeg Geanu.

Muinasjutulisest algusest hoolimata suhtub paar oma suhtesse igapäevaselt väga realistlikult. “Kindlasti oleme selle ajaga käinud läbi mõõnadest ja tõusudest, mis on meie suhte alati ja alati viinud järgmisele tasandile,” ütleb Gowri avameelselt.

Lisaks teab paar, et hea suhte alus on omavaheline suhtlus. “Me räägime igapäev teineteisega, mis ja kuidas erinevaid vajadusi ja anumaid täita, et suhe oleks tasakaalus. Võib öelda, et ehitame korralikule vundamenile korraliku maja.”

Ka 9. juulil pulma-aastapäeva tähistades mõistsid nad, et polegi jõudnud kahe lapse ja töö kõrvalt pool aastat ainult kahekesi väljas käia. See viga sai õnneks tähtsa päeva puhul parandatud. “Olime mõlemad väga elevil sellest värskest kogemusest, mis meil oli ja näeme nüüd ka selle vajalikkust. Kindlasti organiseerime rohkem endale selliseid erilisi õhtuid, sest seda anumat on ju vaja ka täita!” kostab mees.

Gowri sõnul on armastus nagu kümne palliga meisterlikult žongleerimine, ilma, et oleksid eelnevalt saanud selle jaoks proovi teha.

Kas paaril ka erimeelsusi ja tülisid on? Selgub, et sellised mured neid väha tihti ei kimbuta. “Erimeelsusi on meil suhteliselt vähe, ja kui on, siis lahendame ruttu ära, kuna oleme harjunud kõigest üksteisega vabalt rääkima,” tõdeb Gowri, et avameelne suhtlus on suhtes ülimalt tähtis.

Sarnased artiklid