GRETE PAIA: mulle meeldivad veidi pisemad ja ”vihasemad” autod

GRETE PAIA: mulle meeldivad veidi pisemad ja ”vihasemad” autod
Meisi Volt

Buduaar testis värskes ajakirjanumbris koos Grete Paiaga uut KIA elektriautot ning uuris tema käest ühtlasi, millised autod tema südame kiiremalt põksuma panevad.

Lauljatar Grete Paia tunnistab, et kuna tal on B-kategooria load olnud vaid veidi üle aasta, siis pole neid autosidki talle ülemäära palju kätte juhtunud. “Ilmselgelt peab auto lisaks sellele, et mulle ka välimuselt klikib, olema praktiline, mugav ja pigem ökonoomne,” räägib lauljanna, mida ta auto juures hindab. Kuna maanteel sõitmist tuleb samuti palju ette, võiks auto pigem hästi edasi liikuda ja olla turvaline.

“Lisaks pean tihti päris palju tehnikat transportima, seega peab autol ka mahutavust olema,” lisab Grete, et esinemiste jaoks on tihti vaja tehnikat transportida. Enne, kui lauljanna aga üldse autot ostma hakkab, laseb ta paaril väga heal sõbral teemaga süvitsi tegeleda. “Neid ma usaldan ning minu maitse-eelistustega on nad samuti kursis.” Siiani on Gretel olnud pikemaks ajaks kaks autot ning veidi lühema perioodi vältel on ta veel kasutanud ja testinud veel kahte või kolme.

Gretele meeldivad veidi pisemad ja ”vihasemad” autod: “Sellised lahedad punnid, mis vajadusel liiguvad päris arvestatavalt ka edasi,” kostab ta. “Oma A1-ga, mis kahjuks mahakandmisele sügisel sõideti, olin ma väga-väga rahul. T-roc, millega nüüd viimane poolaasta ringi vurasin, jättis samuti väga hea mulje – veidi suurem ja kõrgem, liigub hästi ja ka välimuselt väga funky,” kirjeldab lauljanna.

Kas ta ka elektriautot endale sooviks? “Kindlasti ei ole elektriauto minu puhul välistatud,” kostab popstaar ning lisab salapäraselt, et eks elu näitab, mis talle nüüd järgmisena kätte satub.

Loe pikemalt Buduaari värskest numbrist!

Sarnased artiklid