HING FEKELI põnevast väljakutsest: “Ainevahetus on kiiremaks läinud”

pilt: Robin Roots

Karin Karu

Hing Fekeli seadis endale juuni alguses eesmärgi ning tõdeb juba täna, et tulemused on lausa imelised.

Nimelt liitus Hing Fekeli Buduaari algatatud sotsiaalkampaaniaga B60 ning andis endale selle raames lubaduse  60 päeva raames nutiseadmevabalt kiirkõndi harrastada.

Hing Fekeli sõnul on kiirkõnni tegemine kulgenud lausa suurepäraselt. Vajadust nutiseade endaga kaasa haarata pole kordagi tekkinud. “Väga-väga mõnus! Nii hea on kiirkõnni ajal enda mõtteid korrastada. Ma naudin seda täiega ja minu seedimine on samuti paremaks läinud (ainevahetus kiirenenud). Lisaks on mul võhma rohkem juurde tulnud ja tunnen, et keha ja nahk on paremas toonuses,” loetleb Fekeli kiirkõnni positiivseid omadusi.

Hing Fekeli lisab veel, et tänu kiirkõnnile on oma keha eest hoolitsemise teemat tema elus täna rohkem. Kaunis naine plaanib antud teema siduda ka oma vestlusõhtutega, mida ta peagi luua kavatseb. “See on ikka väga õige, et terves kehas on terve, õnnelik ja armastav vaim.”

#B60 on ülekutse, kus igaüks teeb iseendale heateo, lubades järgmised 60 päeva sellest kinni pidada ja sotsiaalmeedia vahendusel ka sõpru kursis hoida. Anna ka sina endale lubadus, liitu B60 väljakutsega Facebookis siin ja Instagramis siin ning osale magusate auhindade loosis.