HUVITAVAID FAKTE, mida sa Lenna Kuurmaa kohta ei teadnud

HUVITAVAID FAKTE, mida sa Lenna Kuurmaa kohta ei teadnud

Armastatud lauljatar Lenna Kuurmaa (30), kes sai tuule tiibadesse endisest naistebändist Vanilla Ninja, osaleb sel hooajal ka kodumaises menushow’s “Su nägu kõlab tuttavalt”. Lennal ja tema muusikust elukaaslasel Robert Vaiglal (29)on kaks imearmsat tütart – 2,5aastane Ami ja peagi kaheksakuuseks saav Matilda.

Armastatud lauljatar Lenna Kuurmaa (30), kes sai tuule tiibadesse endisest naistebändist Vanilla Ninja, osaleb sel hooajal ka kodumaises menu-show‘s “Su nägu kõlab tuttavalt”. Lennal ja tema muusikust elukaaslasel Robert Vaiglal (29) on kaks imearmsat tütart – 2,5aastane Ami ja peagi kaheksakuuseks saav Matilda.

Lenna on Buduaarile aastate jooksul mitmeid intervjuusid andnud ning allpool toome välja 6 huvitavat fakti, mida paljud tema kohta ilmselt ei teadnud. 

1. Lenna kuulub nende kodumaiste kuulsuste kohta, kes ei oleks kunagi nõus ajakirja esikaanel alasti poseerima. 

2. Oma parimaks ilunipiks peab ta und ja positiivset mõtlemist.

3. Lenna on kahel korral valitud Eesti kõige seksikamaks naiseks – aastatel 2006 ja 2009! (Kroonika poolt korraldatud valimise raames.)

4. Kui Lenna ei saaks tegeleda laulmisega, oleks ta ilmselt läinud näitlemist või kunsti õppima. Teisalt tunnistab ta, et temast oleks võinud ka päris hea kokk saada. Idee omada väikest restorani sobiks talle samuti.

5. Lenna ei armasta rutiini. Ta on öelnud, et ta ei suuda ühe koha peal tammuda ning vajab oma ellu uusi väljakutseid, mis huvi ja põnevust pakuksid.

6. Lenna loomulik juuksevärv on brünett!

Allikas: Buduaar