IMELINE UUDIS! Palju õnne Getter Jaani selle tähtsa sündmuse puhul

IMELINE UUDIS! Palju õnne Getter Jaani selle tähtsa sündmuse puhul

Alati särav lauljatar Getter Jaani käis eile külas “Hommik Anuga” saates. Getter meenutas saates oma seitsme aasta tagust Eurovisiooni-kogemust ning arutles teda puudutava meedia mõju oma enesetundele. Lisaks sellele tuli juttu ka tema pikaaegsest unistusest, mis hiljuti täide läks. 

Anu tänas kõigepealt Getterit selle ajaloolise hetke eest. Nimelt saabus lauljatar saatesse koos oma verivärske bändiga. “See on minu päris oma bänd. Ma olen sellest unistanud juba kuskil seitse-kaheksa aastat ja see on siiamaani minu jaoks uskumatu, et nüüd on see hetk kätte jõudnud. 

Ju ma olen siiani liiga vaikselt unistanud. Üks hetk hakkasin aga valjemini unistama ja siis hakkasid ka mäed liikuma,” tunnistas Getter saates. 

Oma bänd tähendab iga laulja jaoks aga ka uusi ja põnevaid väljakutseid ning kindlasti ka palju unustamatuid hetki. Vastava postituse tegi kaunis lauljatar  ka oma Instagrami kontole. “PÄRIS OMA BÄND!!! Siiani ei suuda uskuda, et see hetk ongi päriselt käes! Ma olen lihtsalt nii tänulik ja õnnelik!

Kui oled millegist nii kaua unistanud ja see unistus üks hetk täitub on see sõnu kirjeldamatu tunne! Oma esimesed sammud tegime täna hommikul saates “Hommik Anuga,” kus tuli esitlusele pisut uuemas kuues Rockefeller Street ning ka minu uus singel Chasing Trouble! Ka minu kõik vanemad lood on saanud endale uue hingamise! 

Kallid! Julgege unistada! Unistage suurelt! Uskuge alati oma unistustesse ja tehke nende nimel palju tööd,” kirjutas Getter pildi alla. 

Sarnased artiklid