Ingrid Tõniste, Heti Tulve, Helen Randmäe, Heli Kraft, Sirje Eesmaa jt. astuvad üles Bastioni sünnipäeva-show’s

Ingrid Tõniste, Heti Tulve, Helen Randmäe, Heli Kraft, Sirje Eesmaa jt. astuvad üles Bastioni sünnipäeva-show’s

Sel nädalal tähistab Bastion oma esinduspoe täisealiseks saamist moegurmee õhtuga. Sel puhul teevad Eesti tuntud naised ja endised modellid come-back’i modellidena, tõestamaks, et Bastioni riided sobivad tavalistele naistele, mitte riidepuudele.

Sel nädalal tähistab Bastion oma esinduspoe täisealiseks saamist moe-gurmeeõhtuga. Sel puhul teevad Eesti tuntud naised ja endised modellid come-back‘i modellidena, tõestamaks, et Bastioni riided sobivad tavalistele naistele, mitte riidepuudele.

Täpselt 18 aastat tagasi avas Bastion esimese Eesti erakapitalil põhineva moefirma esinduspoe Viru tänaval. Bastioni naabriteks olid nõukogude aja tähtsaimad moefirmad Klementi ja Tallinna Moemaja. Aastal 2011 on poodidest alles vaid Bastion. 
Bastion on Eesti disain Eesti naisele, mitte piitspeenikestele noortele modellidele. Bastioni klient ei ole riidepuu, vaid lihast ja luust inimene, kes soovib hea välja näha igas olukorras! Sellest tuli idee tähistada Bastioni esinduspoe sünnipäeva eriliselt ja kutsuda 24. novembril  jõulukollektsiooni esitlema Eestis tuntud naised, kes on Bastioni moemajaga seotud mitmeid aastaid.

Moodi esitlevad mitmed tuntud Eesti naised: Helen Randmäe, kes alles mõne kuu eest sai emaks ja on taas modellimõõtudes tagasi. Helen oli Bastioni esindusmodelliks aastal 2006 ja 2007. Ingrid Tõniste, kes alustas koostööd Bastioniga juba 1988. aastal modellina ja kannab pea alati presidendi vastuvõttudel Merike Pääro disainitud õhtukleite ja on pärast kolme lapse ilmaletoomist taas supervormis. Moeshow erikülalisteks on Heli Kraft ja Sirje Eesmaa, kes on kõigi Eesti naiste eeskujudeks. Imekaunis noor ema Heti Tulve, kellel kodus samuti väike beebi. Üles astuvad ka Bastioni endised modellid, Eesti Missi tiitli võitjad Mairit Saluveer ja Marilyn Poom.

Bastioni loovjuht ja ürituse korraldaja Kristiina Heinmets Aigro ütleb, et  Bastion on Eesti toode Eesti naisele ja sellest ka idee, et Eesti moodi näitaksid naised meie endi seast, mitte peenikesed noored modellid. “Bastion on naiselik ja elegantne, nagu ka kõik lavale astuvad modellid”.

Staarirohke moeshow pilte näed peagi Buduaari kodulehel!

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid