INIMESI ABISTAV nõid Marilyn Kerro tunnistas eksimist

Marilyn Kerro
youtube`i kuvatõmmis

Buduaar

Inimesi abistav nõid Marilyn Kerro tunnistas sõnu, mis näitavad, et kas tema on eelkõige inimene just nagu me kõik.

Kerro pani oma mõtted kirja ja need kõlavad järgmiselt: “Viimasel ajal on sisemised rahutused tunda andnud teiste kõrvalseisjate väljaelamise näol, olen seda tundnud ise, kui ka näinud seda teravalt ka kõrvaltvaatajana. Arutatakse, parastatakse ning leitakse kõigis ja kõiges ainult vigu. Niigi negatiivsele olukorrale maailmas lisatakse vürtsi hirmu-ning sõjakampaaniate näol. See muudab inimesed veel rohkem rahutumaks ning kannatab juba vaimne, kui ka füüsiline keha.

Unustame oma virutaalmaailmas ära, et ennekõike oleme kogukond, sõpruskond, leibkond ja perekond. Mitte keegi meist ei suuda anda endast igal ajahetkel 100 protsenti, ei nõiad, ei selgeltnägijad, ei arstid ega lauljad. Kas suudate leida lauljat, kes kirjutab ainult suuri hitte või arsti, kes kunagi ei eksi? Miks peaksid siis energiatega töötajad olema teistsugused? Me kõik oleme eelkõige inimesed, kaaslased, emad, õed ja tütred jne,” tunnistab nõid, et ka tema eksib.

Kerro lisab veel: “Kui kõik elaksid oma potensiaalile kohaselt, panustades ainult 100 protsenti, poleks meie eksisteerimisel mõtet. Me tuleme siia kasvama, arenema ning õppima oma sünnihetkest alates. Laske endal teha vigu, õppige nendest ning ärge süüdistage ennast. See on osa elust ning Sinu isiklikust arengust. Lõpetage ideaalide otsimine, vigade leidmine ning keskenduge ainult iseenda heaolule,” soovitab Marilyn.