JAHMATAV KIRI: LAURA KÕRGEMÄE saatis tüdrukutele šokeeriva teate

Mõned päevad tagasi lahvatas Eesti meedias ehmatav skandaal seoses eksmiss Laura Kõrgemäega, kes väidetavalt teenib raha noorte neidude kupeldamisega ja seda oma modelliagentuuri Invidia vahendusel. Laura, kes süüdistusi maha salgab, saatis oma tüdrukutele nüüd ootamatu sisuga kirja.

Mõned päevad tagasi lahvatas Eesti meedias ehmatav skandaal seoses eksmiss Laura Kõrgemäega, kes väidetavalt teenib raha noorte neiude kupeldamisega ja seda oma modelliagentuuri Invidia vahendusel. Laura, kes süüdistusi maha salgab, saatis oma tüdrukutele nüüd ootamatu sisuga kirja.

Nüüd, mil terve Eesti kihab Laura skandaalist ning lugematul arvul noori neiusid on pöördunud politseisse, et rääkida oma lugu seoses Laura agentuuris töötamisega, andis naine ise vastulöögi. 

Laura kinnitas juba kolmapäeva õhtul uudistes, et tema kedagi kupeldanud ei ole, kuid tüdrukud väidavad siiski vastupidist ning et asjas selgust saada, tegeleb kõigega juba ka politsei.

Laura sõnul ei vasta ühegi tüdruku süüdistused tema ning agentuuri Invidia suunas tõele ning tegelikult on kõik välja mõeldud ja kõiki, kes politseisse tunnistusi andma on läinud, on sunnitud seda tegema. 

Buduaari vihjeliinile jõudis muutmata kujul kiri, mille Laura alles nüüd äsja oma tüdrukutele laiali saatis ning selle sisu on järgmine: “Väike update teile! Asi selgineb veidi selle suunas, et on välja tulnud hulk inimesi, keda on ähvardatud ja sunnitud ajakirjandusele valeütlusi andma, selle tõttu on skandaal ka nii üle paisutatud. Kui ajakirjanikud või kes iganes on teid millegagi ähvardanud või sundinud vastu teie tahtmist nt politseisse pöörduma või valeütlusi kuskil andma – olge kallid ja andke sellest märku. Praeguses faasis on hästi oluline, et ükski selline asi kaduma ei läheks,” kirjutas Laura.