JAHMATAVAD FOTOD: LIIS LEMSALUL on Eestis äravahetamiseni sarnane teisik

Superstaarisaatest tuule tiibadesse saanud imekaunis lauljatar Liis Lemsalu on hetkel Eestis üks enimnõutumaid artiste ning fänne on tal nii suurte kui väikeste seas. Kuid kes oleks arvanud, et siin samas Eestis leidub veel üks blondipäine noor neiu, kes näeb välja nagu Liis Lemsalu.

Superstaarisaatest tuule tiibadesse saanud imekaunis lauljatar Liis Lemsalu on hetkel Eestis üks enim nõutumaid artiste ning fänne on tal nii suurte kui väikeste seas. Kuid kes oleks arvanud, et siinsamas Eestis leidub veel üks blondipäine noor neiu, kes näeb välja nagu Liis Lemsalu?

Liisi modellilik välimus on talle toonud mitmeid pildistamisi ning moe-show‘de pakkumisi, kuid tema teisik tegeleb modellindusega lausa professionaalsel tasemel. Josefine Vaher-Vahter kuulub E.M.A agentuuri ridadesse ning pikkust on tal isegi rohkem kui Liisil – nimelt on Josefine 180 cm pikk.

Josefine Instagrami kontolt võib leida mitmeid fotosid, mis teatud nurga alt meenutavad Liisi ning ilmselt on kaht kauni välimusega neiut ka omavahel segi aetud.

Vaata Josefine Instagrami kontolt pilte siin

Allpool on lisatud kaks fotot, millest esimesel on Josefine, ent kui seda ei teaks, arvaks ilmselt, et mõlemal fotol on Liis!