JÜRI POOTSMANN KOMMENTEERIS oma suhet Elina Borniga

16 kommentaari
JÜRI POOTSMANN KOMMENTEERIS oma suhet Elina Borniga

Superstaarisaate kuuenda hooaja võitja Jüri Pootsmann on väga lühikese ajaga teinud kõrge tähelennu ning võitnud kümnete tuhandete fännide südamed. Võimalik, et just Jüri on see, kes läheb sel kevadel Eestit ka Eurovisiooni konkursile esindama ning võib julgelt väita, et Eesti muusikamaailm on tänu Jürile palju rikkam.

Superstaarisaate kuuenda hooaja võitja Jüri Pootsmann on väga lühikese ajaga teinud kõrge tähelennu ning võitnud kümnete tuhandete fännide südamed. Võimalik, et just Jüri on see, kes läheb sel kevadel Eestit ka Eurovisioonile esindama ning võib julgelt väita, et Eesti muusikamaailm on tänu Jürile palju rikkam.

Viimasel ajal on Eesti meedias läinud liikvele jutud, justkui Jüri ja Elina Borni vahel on midagi enamat kui sõprus ning siinkohal on kõige õigem inimene seda teemat kommenteerima Jüri ise. “Elina ja mina ei ole kunagi olnud paar ja meist ei saa paari, küll aga saame me väga hästi läbi ja oleme head sõbrad. Meid seob ühine huvi muusika vastu ja Elina on igati tore ja südamlik neiu,” räägib Jüri.

Seega jutud Jüri Pootsmanni ja Elina Borni suhtest ei vasta tõele ning nad on lihtsalt head sõbrad, kes mõlemad armastavad muusikat teha.

Karin Karu