JUSS HAASMA SÜNNIPÄEVAPIDU lõppes üsnagi ootamatul kombel

Menusaate "Su nägu kõlab tuttavalt" viimase hooaja võitnud näitleja ja laulja Juss Haasma tähistas 23. augustil oma 31. sünnipäeva ning seda oma kõige lähedasemate inimestega. Sünnipäeva pidustused peeti maha Saaremaal Lümandu söögimajas, kuhu Juss kutsus kohale oma kallid sugulased.

Menusaate “Su nägu kõlab tuttavalt” viimase hooaja võitnud näitleja ja laulja Juss Haasma tähistas 23. augustil oma 31. sünnipäeva ning seda oma kõige lähedasemate inimestega. Sünnipäevapidustused peeti maha Saaremaal Lümandu söögimajas, kuhu Juss kutsus kohale oma kallid sugulased.

“Lümandu söögimajas sõime kodust toitu ja kutsusin kõik sugulased siia kokku,” räägib Juss, kes eelistab lihtsat kodumaist toitu ja peo korraldamise asemel veedab pigem mõnusasti aega oma lähedaste keskel.

Jussi sünnipäevapidu lõppes aga üsnagi ootamatul kombel või siis pigem tavainimesele ootamatul kombel! Nimelt läks Juss veel õhtu lõppedes jalgpalli mängima, sest füüsiline aktiivsus on mehe jaoks väga oluline ja ta keeldub olemast lödi. “Sünnipäevaõhtu veetsin jalgpalli mängides,” ütles mees “Seitsmestele uudistele”.

Kas sinu sünnipäev on kunagi hoopis sportliku noodiga lõppenud?