KARMEN PEDARU: varasemalt tegin 100 show’d kuu aja jooksul, ma lihtsalt ei maganud

KARMEN PEDARU: varasemalt tegin 100 show’d kuu aja jooksul, ma lihtsalt ei maganud
Instagram/Karmen Pedaru

Modell Karmen Pedaru tunnistas “Ringvaates”, et on pideva reisimise tõttu pidanud juba viis korda pidanud koroonaviiruse testi tegema.

Modelli sõnul tal praegu tööd on, elu ei seisa ning reisimist on palju. “Välismaal võetakse verd sõrmest ja Eestis testitakse ninast,” rääkis Pedaru, et koroonatestide andmine on tema jaoks üsna sagedane.

Kui muidu on Pedaru käinud laval 41kraadise palavikuga, siis enam ta seda tegema ei kipu. “Isegi kui tunneksin end ise haigena, siis lugupidamisest teiste vastu jään koju. Kõik peaksid seda tegema, eriti praegusel ajal.”

Enamasti teeb Pedaru pildistamisi töid, aga hetkel on tal Roomas tulemas ka kaks show‘d. Modell tunnistab, et viiruse levik on ka tema enda prioriteete nihutanud ning moemaailm pole enam kõige tähtsam. “Olen rohkem Eestis ja kodus olnud. Mul on teised huvid tekkinud. Olen hakanud kokkama. Ma õppisin isegi ahju kasutamise ära, mis on minu jaoks väga suur asi,” tunnistas modell naerdes. Lisaks hakkas naine autojuhilube tegema.

Pedaru sõnul on ka modellimaailm muutunud ning kasutatakse ka 60aastaseid modelle, seega ei karda ka tema, et tal vanemaks saades tööd suurelt vähem oleks. Varasemalt tegi modell koguni 100 show‘d kuu aja jooksul: “Ma lihtsalt ei maganud kuu aega. See oli teine aeg ja las nooremad teevad seda.”

 

Sarnased artiklid