KÄTRIIN KÜBARAL ON BUDUAARI TURUL meestele üllatus varuks

10. septembril võime Buduaari turult müümas leida ka stiilse moeblogija Kätriin Kübara, kes kavatseb müüki panna riided, mis 70% ulatuses on kas täiesti uued ja siltidega või kantud maksimaalselt 1-2 korda.

10. septembril võime Buduaari turult müümas leida ka stiilse moeblogija Kätriin Kübara, kes kavatseb müüki panna riided, mis 70% ulatuses on kas täiesti uued ja siltidega või kantud maksimaalselt 1-2 korda.

“Lisaks sellele, et olen “väike” šopahoolik, saan väga palju koostööpartneritelt tasuta riideid. Armastan kõiki oma riided, kingi ja aksessuaare, kuid lihtsalt asju on niivõrd palju, et kahjuks pean tegema valikuid,” täpsustab Kätriin turule tuleku tagamaid. Sellel aastal on Kätriinil rõõmustav uudis ka meestele, nimelt riputab ta oma stangele ka oma väga hea stiilitajuga elukaaslase uusi ja vähe kasutatud riideid. Kindlasti ei tasu meestel minu stangest mööda joosta, sest sealt võib leida näiteks uued Nike Air Maxid, Armani teksapükse, pintsakuid, bomber‘eid, mitmeid siltidega T-särke ja kampsuneid. 

„Seekord võtan endaga kaasa palju sügis/talv jalanõusid, näiteks Stuart Weitzman stiilis üle põlve saapad või siltidega Zara ehtsast nahast biker boots‘id. Lisaks müün paar väga korraliku nahktagi. Kes aga fännab Alexander Mcqueeni, siis minu letist on võimalik leida originaal valge pealuudega sall. Oh, asju mille pärast kohale tulla, on niivõrd palju, et ma ilmselt jääkski siia üles loetlema, mida kõike head müüki panen. Tuleb ise kohale tulla“, õhkab Kätriin ning valgustab, et toodete hinnapoliitika on selline, et kui on uus ja siltidega asi, siis etiketi hinnast lahutada 50% kuni koguni 70%. Mõnda peaaegu et kasutamata toodet müün näiteks viie euroga. 

Kätriin tunnistab, et tegelikult on ta salamisi ka ise väike Buduaari turu fänn, kuna seal on väga palju trendikaid müüjaid ning kaup on alati korralik. „Viimastel aastatel olen märganud, et Buduaari turul müüakse ka head ja paremat toidu- ja joogipoolist. Saab nii palju häid asju proovida ja eriti vaimustuses olen kodus valmistatud šokolaadist ja pagaritoodetest. Nämmm!“