KATRIN LUST jääb oma “Kuuurija” nimelisest saatest ilma!?

Juba sel sügisel peaks teleekraanidele naasma ülimalt populaarne saade "Kuuuurija", mida juhib Katrin Lust, kuid naise endi sõnul on tõenäosus suur, et sellise nimega saadet ta enam teha ei saa. Nimelt selgub, et Kuuuurija kui kaubamärk on varsti kaaperdatud ja Katrin jääb sellest lihtsalt ilma.

Juba sel sügisel peaks teleekraanidele naasma ülimalt populaarne saade “Kuuuurija”, mida juhib Katrin Lust, kuid naise endi sõnul on tõenäosus suur, et sellise nimega saadet ta enam teha ei saa. Nimelt selgub, et Kuuuurija kui kaubamärk on varsti kaaperdatud ja Katrin jääb sellest lihtsalt ilma.

Tuleb välja, et vandeadvokaat Maksim Greinoman on esitanud Kuuuurija kaubamärgi registreerimistaotluse Euroopa Liidu Patendiametis just telesaadete osas, kirjutab Katrin oma Facebooki lehel. See omakorda tähendab, et kui Kuuuurija nimi hakkab kuuluma Greinomanile, siis ei tohi Katrin seda enam kasutada ja peab oma saate ümber nimetama.

Põhjust, miks advokaat just Kuuuurija nime Katrinilt ära tahab võtta, pole teada, kuid kahtlemata on kummaline asjaolu ka see, et mees tahab nime registreerida just telesaadete osas.