KELLE SÕNADE JÄRGI DANIEL VIINALASS tegelikult elus talitab?

KELLE SÕNADE JÄRGI DANIEL VIINALASS tegelikult elus talitab?

Daniel Levi bändi eestvedaja Daniel Viinalass on tõeline päikesepoiss, kelle lai naeratus näol jätab mulje, et tema elus on olemas kõik see, mis õnnelikuks teeb. Kes või mis on aga see, mis aitab Danielil alati positiivseks jääda ning milline on tema elu moto, millega ta hommikul ärkab ja ka Eesti Laulu lava vallutama läheb?

 

“Hehee, see on megahea küsimus! Ma arvan, et võin vabalt öelda elu motoks “Armasta inimesi!”. See on elus peamine!” Daniel ütleb, et on proovinud oma elus järgida Jeesuse elu ja tema elu pealt õppida. “Ja tema ütles nii, et kõige tähtsam on armastada inimesi. See ongi see, mis mind motiveerib ja annab energiat ning särtsu. See on nii õige, et mis sa inimestelt saad, seda sa annad,” ütleb Eesti Laulu finalist laia ja sooja naeratuse saatel. 

Kuigi Daniel on alati tõstnud esile oma toetavat abikaasat, on tema elus siiski veel üks samavõrd tähtis tugipunkti – see on Jeesus. Jeesus on Danieli elus tähtsal kohal ning mees tunnistab häbenemata, et käib ka kirikus. Aga tema kirik pole päris tavaline torni ja kellaga maja. “Ma käin sellises kirikus nagu Tallinna Risttee kogudus. Sellel pole oma hoonet. Me koguneme inimeste kodudes.”

Kuula Daniel Levi võiduväärilist laulu: