KERTU JUKKUM paljastas oma salajase nõrkuse

Ei ole olemas naist, kellel poleks mitte ühtegi nõrkust - enamasti on meil neid lausa mitu ja erandiks pole ka endine raadiohääl Kertu Jukkum, kes juba mõnda aega tegutseb Elu24 peatoimetaja rollis. Pole ilmselt uudis, et Kertu armastab sporti teha ning loomadega tegeleda, kuid tema elus on veel asju, millesse ta suure kirega suhtub.

Ei ole olemas naist, kellel poleks mitte ühtegi nõrkust – enamasti on meil neid lausa mitu ja erandiks pole ka endine raadiohääl Kertu Jukkum, kes juba mõnda aega tegutseb Elu24 peatoimetaja rollis. Pole ilmselt uudis, et Kertu armastab sporti teha ning loomadega tegeleda, kuid tema elus on veel asju, millesse ta suure kirega suhtub.

Kertu paljastas Buduaarile oma suurimad nõrkused.

“Üheks neist on kindlasti reisimine ja kõige uue avastamine. Ma armastan väga reisimist ja tegelikult võiks isegi öelda, et minu nõrkuseks on liikumine läbi elu. Olgu selleks siis liikumine metsarajal või hoopis mõnes Aasia väikelinnas,” tõdeb ta.

Kertu käib tihtipeale seiklusrikastel reisidel, kuhu minnakse seljakotiga – kaasa võetakse nii vähe asju kui võimalik. Just sellised reisid pakuvad adrenaliini ja avardavad maailmapilti.

Väsitavalt seljakotireisilt tagasi tulles pole Kertu sõnul aga midagi paremat kui end üles lüüa. “Seda võiks ka kindlasti minu nõrkuseks pidada – mulle väga meeldib pärast väsitavat reisi ennast välja puhata ja korralikult üles lüüa – meik, kleit ja kontsakingad. See on selline kontrast võrreldes seljakotireisiga ja tasakaalu mõttes mõlemad täiendavad teineteist.”

Karin Karu