KETHI UIBOMÄGI meenutab esimest vestlust Anzoriga: ma ei suutnud ju isegi täislauseid moodustada

erakogu

Buduaar

Lauljatar Kethi Uibomägi meenutab õnneliku kaadriga ilusat hetke kallima Anzor Odishariaga, kui koos sõideti saate “Eesti Selgeltnägijate tuleproov” võttele Soome ning neist sai jäädvustatud esimene ühine kaader.

“Aasta aega tagasi sõitsime “Eesti Selgeltnägijate tuleproov” võttele Soome. Ma polnud Anzoriga kunagi võtteväliselt rääkinud ja saabunud oli minu viimane võttepäev sellel hooajal,” meenutab lauljanna Facebooki postituses.

“Pudrutasin oma segases ja roostes vene keeles ja žestikuleerides, et saaksin temaga Eestisse tagasi sõidul vestelda. Ma ei teadnud, et selleks ajaks oli tema juba mind unes näinud ja oli kindel plaan minu süda endale võluda. Arvestades mu kehva vene keele oskust, ei kujutanud ma isegi ette, mida ta minust mõelda võib. Ma ei suutnud ju isegi täislauseid moodustada,” kirjutas Kethi, kuidas tal Anzoriga asi romantiliseks arenema hakkas.

“Ja siis me tegime selle, esimese ühise foto, mille peale tema ütles, et vaata, kuidas sa minuga flirtisid, sa panid oma käe minu südame peale,” meenutab Kethi tähenduslikku ja ilusat hetke.

Kethi innustab kõiki andma elule võimalus, sest õnn võib olla lähemal kui me oskame oodata: “Näe enda nina alla, sest su õnn võib olla siinsamas, sinu juures!”