KETHI UIBOMÄGI oma kallimast: teeme kogu aeg sellist väikest selgeltnägija ja maagi mängu

KETHI UIBOMÄGI oma kallimast: teeme kogu aeg sellist väikest selgeltnägija ja maagi mängu
pilt: erakogu

Star FMi hommikuprorammis avaldas lauljatar Kethi Uibomägi, et tema selgeltnägijast elukaaslane Anzor teeb kaasa ka uues “Eesti selgeltnägijate tuleproovis”. Sedapuhku näeb teda õpetussõnu jagamas tulevastele selgeltnägijatele. 

“Nüüd tuleb natukene uues konseptsioonis, nendel vanematel tegijatel on siis õpilased, kellega nad koos katset lahendavad ja neid juhendavad. Ja kuna võtted on Lõuna-Eestis, siis ma vastutan selle eest, et ta jõuaks õigesse kohta.”

Maagiat kasutab Anzor ka igapäevaelus, kuigi Uibomäel endal ei pruugi kallima võime alati meelde tullagi. “Eile oli väga hea selle ralliga. Meie võttelokatsioon oli seal Prangli külas ja Kambja juures kuskil Tartumaal või Põlvamaal. Täpselt see kiiruskatse algas siis, kui mina pidin olema seal lokatsioonis ja ühesõnaga mingit kruusateed mööda saadeti meid sõitma. Jõudsime jälle suure maantee peale ja ma olin juba tund aega hilinenud ja ekslesin ning ütlesin lihtsalt Anzor, kummal pool nad on, sest ma ei saa aru. Kedagi ma kätte ka ei saa ja meid suunatakse siit minema. Ja siis ta ütles, et vot nad on seal pool ning tal oli õigus. Me kogu aeg teeme sellist väikest selgeltnägija ja maagi mängu, aga ma ise ei saa sellest väga aru, et tegemist on maagiga. Ta ütleb, et Kethi sa oled ainus inimene maailmas, kes ei kasuta seda oma hüvanguks ära.”

Kuula täispikka intervjuud Star FMi hommikuprogrammist SIIT!

Sarnased artiklid