KOIT TOOME: “Mõtlesin, et kutsun endale elus esimest korda kiirabi!”

KOIT TOOME: “Mõtlesin, et kutsun endale elus esimest korda kiirabi!”

Järgmisel aastal 25. lava-aastat ja ümmargust sünnipäeva tähistav laulja Koit Toome elule peale vaadates tundub kõik justkui korras olevat – mehel on armastav naine, kellega nad käesoleva aasta oktoobrikuus kihlusid ning paaril on ka kaks ühist last. Tegelikult pole aga kõik sugugi nii roosiline, kui pealtnäha näib. 

Nimelt tunnistas Koit Kroonikale antud intervjuus, et langes kevadel nii sügavasse depressiooni, et oli veendunud – ta teeb laulmise ja muusikutööga üldse lõpparve.

Mõtlesin, et kutsun endale elus esimest korda kiirabi,” meenutas Koit. “Enamik inimesi ei julge end avada ega oma nõrkusi välja näidata – selles mõttes võib paljudel tekkida küsimus, miks ma seda kõike räägin. Ma ei tahtnudki sellest veel rääkida suvel. Nüüd, kui olen jälle terve, olen ma selleks valmis.

Nii nagu minuga, võib kõigiga juhtuda. Ma arvan, et see on väga paljudele eestlastele, eriti meestele probleemiks. Mina sain oma perearstilt abi ja soovitan teistelegi julgemini arsti poole pöörduda. Ei tohiks valehäbi tunda. Enamik inimesi ei küsi abi, nad proovivad ise kuidagi hakkama saada, aga see ei pruugi hästi lõppeda.”

Loe täispikka artiklit Kroonikast

Sarnased artiklid