KOIT TOOME SELGITAS, mis tegelikult juhtus: kõik sai alguse Kaia Triisast

KOIT TOOME SELGITAS, mis tegelikult juhtus: kõik sai alguse Kaia Triisast
erakogu

Mõni päev tagasi avanes Koit Toome Facebooki kontol omalaadne vaatepilt. Nimelt kaunistasid mehe profiili seksikad fotod võõrastest naistest. Tegu polnud siiski mõne Koidu naljaga, vaid täitsa tõsise murega.

Nüüd selgitas Koit telesaates “Õhtu,” et mis siis tegelikult juhtus. Selgitus on lihtne – kurikaelad häkkisid muusiku sotsiaalmeediakontodele ja töömeili sisse ning võtsid need üle. “Kaia sai mingi meiliga viiruse ja kuna minu konto oli sees, siis sealt ta läks. Ühel hetkel olid kõik kontod lukus,” rääkis ta.

Ülitähtsale töömeilile pole ta juba üle poole nädala ligipääsu saanud, kuid Koit nägi loos ka huumorit ja heitis nalja, et ega praegusel ajal pakkumisi eriti ei tulegi.

“Ma ei ole kusjuures ainuke, mul on tutvusringkonnas veel üks tuntud muusik, kellele sama asjaga tuli sama jama,” kirjeldas Koit. Koostööd tehakse ka veebikonstaabliga, kes asja uurima on asunud.

Koit Toomet peetakse sellel aastal ka üheks Eesti Laulu favoriidiks. Vaata siit, millist kohta ennustab mehele populaarne ennustusportaal OlyBet.

Sarnased artiklid