KOROONAVALUDES VAEVLEV ADA sai väga üllatava soovituse osaliseks

erakogu

Buduaar

Tõsieluseriaalist "Rannamaja" tuntuks saanud Ada-Marie Nelke tunnistas mõned päevad tagasi, et ta on nakatunud koroonaviirusesse. Hiljuti tegi Ada sotsiaalmeedias kiire koroonateemalise küsimused-vastused ringi, kus naine väga üllatava soovituse sai.

Nimelt tundsid Ada jälgijad muret, et miks tema kallim Marten ikka veel naisega see aeg koos on, kui Ada koroonat põeb. Rõhutakse ka sellele, et naine on õppinud meditsiini ja peaks paremini teadma. Ehk siis põhimõtteliselt sai naine soovituse kallim selleks ajaks tänavale tõsta.

“Meil oli sama inimesega kokkupuude. Pealegi ta lähikontaktis olnud. Ega siis hotelli ei hakka võtma kaheks nädalaks. Ja kellegi juurde minnes riskib hoopis selle teise inimese tervisega. Ma jälgin terviseameti soovitusi. Mina näiteks ei tohi väljas üldse käia, Martenil aga lubatud õues jalutamas käia, poes ja apteegis jne mulle asju toomas. Ega kodunt ei viska keegi välja,” selgitas Ada.

“Veider näha, kuidas mõned su elukaaslast tänavale tahavad tõsta… väga teadlikud,” leidis ka üks jälgija.

“Jepp, mis siis, et terviseamet käsib pereliikmetel koju jääda. Võibolla mõne jaoks elukaaslane pole pereliige,” vastas Ada.