KRISTEL AASLAIDI uus väljakutse on julm kaloripõletaja

Armastatud näitlejatar Kristel Aaslaid, kes sai tuntuks tänu menuseriaalile "Padjaklubi", on oma välimuse osas viimase aasta jooksul teinud mitmeid eksperimente ning nüüd on andekas naine jõudnud spordini. Kristel võttis vastu pingutust nõudva väljakutse, kus kaloreid põletatakse lausa metsikus koguses.

Armastatud näitlejatar Kristel Aaslaid, kes sai tuntuks tänu menuseriaalile “Padjaklubi”, on oma välimuse osas viimase aasta jooksul teinud mitmeid eksperimente ning nüüd on andekas naine jõudnud spordini. Kristel võttis vastu pingutust nõudva väljakutse, kus kaloreid põletatakse lausa metsikus koguses.

Nimelt liitus Kristel MyFitnessi spordiklubis sellise treeninguga nagu seda on Nike Training Challenge (NTC)ning lisaks sellele, et trenn võtab korralikult võhmale, algab see hommikul vara kell 7.30.

Nagu näha, siis Kristel on igati valmis ning selle tõestuseks postitas ta foto ka oma Instagrami kontole, kuhu juurde lisas kommentaariks: “Hakkasin täna kell 7.30 Nike Training Challenge’iga pihta.”

Nike Training Challenge’i kohta saad lähemalt lugeda MyFitness spordiklubi kodulehelt siin. Kui soovid end proovile panna ja suveks vormi saada, siis liitu MyFitness spordiklubiga siin või tule proovitreeningule siin

Pilti näed ka Kristeli Instagrami kontolt siin