KUI NUNNU! EKSMISS KRISTIINA AIGRO 1-aastane tütar tegi modellitööd

Kaunis eksmiss Kristiina Aigro, kes on osalenud edukalt mitmetel rahvusvahelistel iludusvõistlustel ning teinud ka rohkelt modellitööd, andis rohelise tule modellitööks ka oma 1-aastasele tütrele Alexandra Ameliele.

Võiks arvata, et pisikese printsessi modellitöö on seotud mõne armsa lastebrändiga, aga ei – selleks on hoopis mainekas Vivian Vau kingapood, mis on turul enam kui kümme aastat olnud ühtlasi ka stiilseks päästerõngaks kõige suurema kinganumbriga naisterahvale. 

Buduaar palus Alexandra Ameliet modelliks, et kaunistada pildimaterjaliga värskes Buduaaris ilmunud artiklit Vivian Vau jalanõude kaubamärgile. Väikesed tüdrukud armastavad kingi sõltumata sellest, mitu numbrit suuremad need jalas on. Seda tõestas ka Alexandra Amelie, kes pani rõõmuga jalga ka kõige kõrgema kontsaga kingi, mis olid kuni 20 numbrit suuremad tema enda kinganumbrist. Pisike modell pidas pika fotosessiooni ilusti vastu. Üks oluline abimees lisaks emmele oli Alexandra Ameliel meie pildistamisele kaasa võetud, keda väsimuse korral kallistada või kellest puhkehetkel multifilmi vaadata – selleks oli põrsas Peppa.

 

Vaata armsaid pilte Alexandra Ameliest galeriis.