Reklaam sulgub sekundi pärast

KUIDAS TUTVUS Martti Hallik oma kallima Liina Ariadne Pedanikuga?

Täna õhtul astuvad Karl-Erik Taukari juhitud meelelahutuslikus telesaates "Tunnen sind läbi ja lõhki" ühe paarina rahva ette noorte suured eeskujud, lauljatar Liina Ariadne Pedanik ja sisulooja Martti Hallik. Uudised.ee uurisid noortelt, kus ja kuidas nad kohtusid?

Liina räägib, et esimese sammu tegi Martti. "Mina kutsusin sind välja, kui sa said piisavalt vanaks, et sind sai välja kutsuda," avaldas Martti. 

"Ma mäletan, et me pidime väljas kokku saama, aga sina otsustasid minna teisele peole, kuhu mina veel sisse ei saanud. Nii, et ma tulin oma sõpradega hoopis sinu juurde," lisas Liina. 

"Ma monteerisin kodus videot. See oli meie esimene kohtumine. Aga esimese sammu vä? Mees peab ikka esimese sammu tegema. See on ju tavaline, et tüdrukud on natukene tagasihoidlikumad," rääkis Martti. 

Liina tunnistas, et tema lihtsalt ei julgenud esimest sammu teha, sest jälgis kallimat juba sellest ajast saadik, kui ta 9.klassis käis. "Instagramis ja Youtube`is ja... ma olin tegelikult ta suur fänn enne kui me üldse tuttavaks saime."