KUULUJUTT VÕI TÕDE: MARILYN KERRO elus juhtub peagi suur muutus?

Selgeltnägija Marilyn Kerro on tänaseks kolm korda järjest osalenud Venemaa saates "Selgeltnägijate tuleproov" ning paraku pole tal siiamaani õnnestunud saadet võita, kuigi tulihingelisi fänne on tal meeletult. Kuid kas tõesti on võimalik, et Marilyn võtab teekonna ette ka neljandat korda?


Selgeltnägija Marilyn Kerro on tänaseks kolm korda järjest osalenud Venemaa saates “Selgeltnägijate tuleproov” ning paraku pole tal siiamaani õnnestunud saadet võita, kuigi tulihingelisi fänne on tal meeletult. Kuid kas tõesti on võimalik, et Marilyn võtab teekonna ette ka neljandat korda?

Nimelt laekus Buduaarile vihje, kus väidetakse, et Marilyn kavatseb ka sel aastal osaleda Venemaa “Selgeltnägijate tuleproovis” ning arvestades seda, et võit, mida naine nii väga ihkab, on saavutamata, tundub idee üsnagi reaalne olevat.

Kuid tänaseks on Marilyni elus palju muutunud ning mõni aeg tagasi avas ta oma poe ka Venemaal, mis tähendab, et kohustusi on palju ja aega kõigega korraga tegelemiseks ei pruugi jaguda.

Selge on see, et kui ta tõepoolest tuleproovi uuesti ette võtab, tuleb tal oma praeguses elus palju ümberkorraldusi teha. Kui aga juhtuks, et Marilyn saatesse läheks ja sel korral võidaks, siis suured muudatused alles algavad.